V ting noodzakelijk. In de cember vindt de herope ning plaats. De 3-Uren van Amsterdam. Deze spectaculaire speed bootrace om de Amstel Gold Trofee werd ook dit jaar weer gehouden op de Amstel tussen de Berlage- en de Utrechtse brug. Bij dit soms adembenemen- Amstel bier boven de Amstel tij dens de speedbootraces. de gebeuren, dat vele tien duizenden kijkers trok, wa ren wij met reclame voor verschillende van onze merken vertegenwoordigd. Behalve vlaggen en span doeken voor bier (Amstel) en frisdranken, was er de reuzenfles met Bokma, die vierkant op een dekschuit lag te dobberen, terwijl een kleine Zeppelin het Amstel beeldmerk hooghield. Ook via de televisie heb ben velen genoten van dit op het scherp van de sne de geleverde snelheidsge vecht, waarbij enkele van onze beeldmerken herhaal delijk door de camera ge vangen werden. Spandoeken en vlaggen op bruggen en, zoals hier, op een dekschuit, waarop ook de reuzenfles van Bokma stond opgesteld. Zorg dat je er bij komt Zilveren C.H.I.O. - Rotter dam. In de entourage van het 25ste Concours Hip- pique International Officiel, dat van 13 tot en met 17 september in het Kralingse Bos gehouden werd, wa ren wij met verschillende van onze merken op di verse punten vertegen woordigd. Vanzelfsprekend met onze vaste en mobiele reclame rond en in de piste. Daarbuiten, in het Strodorp, trok als vanouds de Heineken Hoek in de pauzes grote aantallen lief hebbers van een pilsje. In weer een andere stand waren de Engelse bieren Voor de kleine glaasjes moest men bij Hulstkamp zijn. van Whitbread favoriet. Voor degenen, die hun dorst met een klein glaasje prefereerden te lessen, was er het Hulstkamp proeflokaal met terras. De foto's geven een beeld van de animo der bezoe kers in elk van de drie tij delijke horecabedrijfjes. Heineken Nationale Hen- gelwedstrijd. Op 30 sep tember werd, voor de ne gende maal in successie, de Heineken Nationale Hengelwedstrijd gehouden. De strijd aan het water vond ditmaal plaats aan het Noordhollands kanaal, ter hoogte van Purmerend. Mede dankzij het stralen de septemberweer konden deelnemers en organisa toren op - weer - een ge slaagd hengelfestijn terug- Huwelijk in Middeleeuwse stijl. Het Comité Dordrecht Centrum, waarin midden stand en grootwinkelbe drijf samenwerken, organi seerde ter gelegenheid van de herdenking van de eerste vrije Statenverga dering afgelopen septem ber een bruiloftsmaal in de stijl van 1572. De bruilofts stoet van ongeveer 115 personen in kleurige Mid deleeuwse kledij gestoken, trok onder veel bekijks van het stadhuis naar de Grote Whitbread bier, bij velen favoriet. Vlootdagen in Den Oever. De jaarlijkse vlootdagen in Den Oever, begin septem ber gehouden, droegen deze keer een historisch karakter. Evenals 400 jaar geleden kwam Blois van Treslong met zijn Geuzen aan land, waarbij hij als bewijs van zijn goede be doelingen de schout zijn zwaard overhandigde. Met de beide hoofdpersonen in de Bierkoets begaf het hele gezelschap zich ver volgens naar het haven hoofd, waar Blois van Treslong als sein voor het uitvaren van de vloot de Heineken capsule lanceer de. Ook de Geuzen en hun aanvoerder scheepten zich in, waarna de vrolijk gepa- voiseerde vaartuigen zich aan de jury presenteerden. Toen de vloot weer bin nengelopen was, kon men in de visafslag allerlei soorten zeebanket gaan proeven. Blois van Tres long en zijn mannen lieten daarbij het meest getapte bier via Delftsblauwe pullen rijkelijk stromen (zie de foto rechts). Kerk om tenslotte te belan den in het Hof, waar tegen I deze historische achter grond de bruiloftsdis op gediend werd. Hoofdge recht was Schaap van 't spit met bier, dat door ons De heer Geuvels biedt het bruids paar De Weerdt-Souveryn de ver zilverde bierpullen aan.

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 22