geprojecteerd, gaan ex ploiteren. Wethouder mr. H. Lanxertermann van Re creatie en Sport in 's Her togenbosch hanteerde het heiblok. Horecanieuws uit de hoofd stad. Het bekende café-res taurant „Moderne" aan het Leidseplein zal binnen af zienbare tijd worden om gebouwd tot een nieuwe „Heineken Hoek". In deze zelfde periode wordt de eerste verdieping van café „Moderne" inge richt als een „Indian Food Restaurant" van de heer Bhai Balbir Singh, een be kend exploitant van dit soort restaurants in New Delhi (India). De opening hiervan zal plaatsvinden vóór Kerstmis 1972. De nieuwe „Heineken Hoek" zal waarschijnlijk niet vóór Pasen 1973 gereed zijn. Op de plaats van de huidi ge „Heineken Hoek", Klei ne Gartmanplantsoen te Amsterdam, zal het beken de Engelse brouwerijcon cern Whitbread, waarmee Heineken een belangrijke relatie heeft, een typisch Voor deze rubriek hebben wij ook ditmaal een greep gedaan uit de evenemen ten, gebeurtenissen en ac tiviteiten, waarbij wij met één of meer van onze mer ken betrokken waren. Het 23ste Internationale HO.RE.CA-congres werd van 6 tot en met 10 novem ber in Amsterdam gehou den. Als laatste onderdeel van het programma waren on geveer 200 deelnemers uit zo'n 20 landen in Zand- voort de gasten van Hei neken. In het Dolfirama volgde men de dolfijnen show, waaraan in het ka der van deze ontvangst nog een speciaal nummer was toegevoegd: een Ajax- Heineken balwedstrijd. De vijftien Heineken ballen waren kennelijk vertrouwd speelmateriaal, want met een forse staartklap werk ten de dolfijnen alle ballen het bassin uit. Als besluit van het diner dansant, dat door de gast- heer-namens-Heineken, de Met veel flair flapten de Flippers de ballen uit het water. heer K. A. Warmenhoven en de organisator, de heer Th. Osse, president van Horeca Nederland, was geopend, kwamen als des sert enkele van ijs ge maakte biervaatjes op ta fel. Twee van de in ijs uitgevoerde biervaatjes. Café Hesp 75 jaar. Amster dam. Een van die goede bruine café's, waar we heel zuinig op moeten zijn, vierde onlangs zijn 75-jarig bestaan. Maandagmiddag 18 september was het zó vol, in het toch ruime ca fé, dat de drank nauwelijks door de dorstige menigte naar de periferie gebracht kon worden. Werkelijk alle trouwe en ook de minder trouwe be zoekers kwamen de jubile rende heren Hesp de hand schudden en velen brach ten een cadeautje mee. Deze trouwe Amstel klant ontving ook de gelukwen sen van een afvaardiging van ons verkoopkantoor Herengracht. Als de goede organisatie en vooral de goede stem ming er inblijven, zoals we hem toen meemaakten, kan het bedrijf Hesp rustig op weg gaan naar het jaar 2000. Alle presidenten van de deelnemende landen ont vingen uit handen van de heer Warmenhoven een Delftsblauwe bierpul als aandenken aan een gezel lige congresdag. In Artis waren de congres sisten op 8 november tij dens een Dutch party bij een, waarbij menig glas Heineken werd gedronken. Nieuw home voor Amster- damsche Hockey en Bandy Club. De vaderlandse hockeywereld is sinds 21 oktober een uniek hockey- centrum rijk. Op die dag werd onder overweldigen de belangstelling het nieu we clubhuis van de Am- sterdamsche Hockey en Bandy Club geopend. De nieuwe behuizing, ge legen in de nabijheid van het Wagnerstadion in het Amsterdamse Bos, zal te vens onderdak verschaf fen aan de nationale selec ties (dames en heren). Ook zal de accommodatie bij zonder goede diensten be wijzen, wanneer in sep tember 1973 in Amsterdam de wereldkampioenschap pen hockey worden ge houden. De goede relatie, die Hei neken op velerlei gebied met de sport onderhoudt, kreeg ditmaal onder meer gestalte in de inrichting van een zeer functionele bar annex keuken-unit, die wordt geëxploiteerd door N.V. De Vecht, een doch teronderneming van Hei neken. Het groots opgezette hockey-cen trum van de Amsterdamsche Hockey en Bandy Club. Engelse taveerne inrich ten. Deze „Champions Tavern" zal naar verwach ting reeds in januari 1973 worden geopend. De reeds door Whitbread geëxploiteerde „Britannia Pub", Korte Leidsedwars- straat te Amsterdam, zal eveneens enige interieur wijzigingen ondergaan. Hierdoor is een korte slui— Eerste paal voor Bowling in Den Bosch. Op 31 okto ber werd de eerste paal geslagen voor het gebouw, waarin de Bossche Bow ling zal worden onderge bracht. Bowling Nederland N.V. zal dit kegelcentrum, waarin zestien banen zijn

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 21