Vooral In Rotterdam is er voor de C.T.D. nogal eens „werk in de haven". Deze opname werd ge maakt kort voordat de Nieuw Amsterdam haar thuishaven voorgoed verliet (november 1971). Monteur J. T. Beek is hier bezig met een service beurt aan boord van een olietanker. het oude ambacht nog wordt uitge oefend. In Den Bosch betrokken wij twee jaar geleden, na jarenlang behelpen op het brouwerijterrein, het souterrain van het kantoorgebouw Zuidwal in welk pand ons Verkoopkantoor gevestigd is. Het centrum Helmond, dat door het opheffen van de Helmondse brouwerij tijdelijk naar de Traverse in Helmond werd overgebracht, heeft inmiddels 'n nieuw onderkomen gevonden in het pand van de drankenhandel in Horst, waartoe de siroopkamer en de water- reinigingsruimte werden afgescheiden van het kantoor en het magazijn van de Iedere monteur krijgt op kantoor zijn werkzaam heden voor een bepaalde periode nauwkeurig op gegeven. Hier de „werkuitgifte" door de chef van de C.T.D. in Den Bosch, de heer J. A. M. van de Grint. In het midden, resp. op de voorgrond de heren Th. S. Broeren en G. W. Mathijssen. drankenhandel. Ook werd een eigen inrit aangelegd. De wat zuidelijker ligging van Horst komt ons goed van pas, terwijl de beschikbaar gekomen ruimten ideaal zijn. Bovendien kon de opslagruimte in Heerlen nu vervallen. Onze Commerciële afdeling in Zwolle betrok begin 1972 haar nieuwe kan toor aan de Aagje Dekenstraat 51. Een deel van de begane grond is voor de C.T.D. gereserveerd en ook hier werd een volledig aangepaste behui zing gecreëerd. Een deel van het magazijn van de C.T.D.-vestiging in Den Bosch. door laatstgenoemde firma uitgebrach te wagen voor ons doel bijzonder aan trekkelijk. Na een aantal uitgebreide tests en vergelijkende proeven is be sloten tot aanschaf van deze auto over te gaan. Ook wat het comfort voor de bestuur der betreft, is de nieuwe wagen een duidelijke verbetering. HUISVESTING Ten aanzien van de huisvesting van de respectieve centra C.T.D. in den lande kunnen wij zeggen, dat, na enkele reorganisaties, deze nu overal aan haar doel beantwoordt. Om met Am sterdam te beginnen. Enige tijd gele den werd een gedeelte van het stal- gebouw, dat niet meer in bedrijf was, opnieuw ingedeeld en voor gebruik ten behoeve van de centra C.T.D. Am sterdam I en II gereedgemaakt. De reeds in gebruik zijnde werkplaats en de spoelplaats bleven ongewijzigd en voor de beide chefs werden nieuwe kantoren gemaakt. Verder kwam er een nieuwe voorziening voor opslag van de tijdelijke bruikleengoederen en voor de goederenuitgifte aan de bui tenmonteurs. In Rotterdam krompen wij de in ge bruik zijnde ruimten tot de helft in hetgeen mogelijk werd door het af stoten van incourante goederen, door het instellen van een landelijk centraal magazijn te Amsterdam en door het aanhouden van minimale voorraden per vestiging. In Rotterdam behoort tot de C.T.D. ook de kuiperij, waar op beperkte schaal

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 19