BEURZEN f fs'tf //-/-'-y In de maanden september en oktober hebben wij met onze biermerken aan enkele belangrijke consumentenbeurzen deelgenomen. Wat de sector frisdranken betreft, waren wij vertegen woordigd op de vakbeurs voor automaten, die dit jaar voor de derde maal gehouden werd. Vele bezoekers van de Leidato, een huishoud- show die van 8 tot 18 september in Leiden plaatsvond, zochten verpozing in de Amstel stand, waar vooral het Amstel Gold en het speciaal daarvoor ontworpen glas gretig aftrek vonden. Ook de reclameartikelen trokken vele kopers. Het laatste gold eveneens voor onze deelname aan de Jaarbeurs van het Oosten (Zutphen, 20 tot 28 september), die zich zowel op de handel als op de consument richt. In de Heineken stand werden de bezoekers nog eens extra geconfronteerd met allerlei bijzonderheden rond dit merk via de inmiddels populair geworden bingo (Biergo). Het bezoek aan de zilveren Femina (Rotterdam, 6 tot 11 oktober) bleef beneden de verwach tingen. In onze stand waar het Heineken bier (inclusief glas) en de reclameartikelen vlot over de toonbank gingen, was van een teruglopende belangstelling nauwelijks iets te merken. In Eindhoven gaven wij van 20 tot 30 oktober acte de présence op de Zuidnederlandse Beurs. Ook hier was veel vraag naar Amstel Gold inclusief het speciale glas en de reclamear tikelen. Onder het motto Frisdrankenexpert Vrumona lest ook de grootste groepsdorst" namen wij van 23 tot 26 oktober deel aan de Automaten- beurs in Utrecht. Dit is een gespecialiseerde vakbeurs, geheel gericht op allen die geïnteresseerd zijn in de verstrekking van koude en warme dranken via automaten. (Zie ook het artikel op pagina 10 en 11.) Ons bedrijf presenteerde zich daar als specia list in frisdranken en de automaten daarvoor. Tevens, ten opzichte van de overige standhou ders, als de enige aanwezige fabrikant van frisdranken, zowel wat de ingrediënten als de kant en klaar produkten betrof. De kwaliteit van het bezoek was bijzonder hoog. Geheel boven: In de Amstel stand op de Leidato Boven: zochten velen even verpozing. Links: Veel belangstelling voor de Biergo, zowel buiten de stand Boven: als binnen (Jaar beurs van het Oosten). th wooren

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 12