mum NUKERK DEN HAAG ROTTERDAM Het administratieve hart van Dranken Unie. te bedienen, rijden tien vrachtwagens, waaronder twee combinaties van elk twintig ton, minstens twee maal per dag op en neer tussen het nieuwe distributiecentrum en de verschillende afleveringspunten. Dankzij snel lossen en laden is men in staat meer dan 6000 colli per dag te ver voeren. Dranken Unie is aangesloten bij de DRAKO en vormt in deze organisatie de vestiging voor de Randstad. Sinds enkele jaren ontwikkelt het bedrijf ook in de horecasector belangrijke activiteiten. Wijk en Aalburg Ontstaan uit een combinatie van drie oude firma's (Schouten, Wijk en Aalburg; Borsje, Groot Ammers en Bijlsma, Vlaardingen), die samen op twee en een halve eeuw groothandelservaring konden bogen, maakt de per 1 januari gevormde N.V. Midland sindsdien een krachtige ontwikkeling door. Enige tijd geleden werd een forse uit breiding van het bedrijfspand gerealiseerd en in gebruik genomen, ter gelegenheid waarvan op 6 en 7 juni jl. voor de ruim 200 afnemers open huis werd gehouden. Die uit breiding omvatte een nieuw magazijn van 2300 m2, waar mee de totale bebouwde oppervlakte op 5500 m2 kwam. Aan terrein is maar liefst 33.000 m2 beschikbaar. De nieuw verworven ruimte maakt het mogelijk de versdienst (vleeswaren, kaas, groente en fruit) belangrijk uit te brei den. Het ligt in de bedoeling zelf ook een ambachtelijke slagerij te gaan exploiteren. Het verzorgingsgebied van Midland B.V., met een omzet van 42 miljoen een van de grootste TIP-grossiers, strekt zich uit van Den Bosch tot Amsterdam en van Hoek van Holland tot Harderwijk. goede wegverbindingen snel bereikbaar zijn. Het bedrijf heeft op het ogenblik zo'n 1250 afnemers, die in diverse sectoren te vinden zijn: van slijterijen, bars, kantines, de tailzaken en grootwinkelbedrijven in levensmiddelen tot re creatiecentra toe. Men voert een zeer uitgebreid dranken pakket, bestaande uit bieren, frisdranken, melkprodukten, wijnen en gedistilleerd. Om al die relaties snel en efficient Op de dag van de opening was het hele terrein met vele tientallen vlaggen feestelijk versierd. Rechts het front van het nieuwe magazijn met daarvóór de kantoren. DRAMKEN UWE

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 9