NED.l/EC.KAriPIOEN AALSMEERS BLOEMENCORSO Zaterdag 16 september trok het Aalsmeers Bloemencorso j door Amsterdam. De fleurige praalwagens passeerden op de Dam het Koninklijk Paleis, waar koningin Juliana de I bloemenzee vanaf het bordes gadesloeg. Onder de gasten bevonden zich prinses Gracia van Mo- I naco en haar 14-jarige zoon Albert, de burgemeester van Aalsmeer, de heer L. Brouwer en de heer A. H. Heineken, bij wie prinses Gracia en haar zoon tijdens het informele bezoek aan Nederland logeerden. In de Centra supermarkt te Lobith. braderie op de markt, een groots vuurwerk en schut- terwedstrijden om het kei- zerschieten. Bij de plaatselijke detail listen waren displays ge plaatst en had men etala ges voorzien van het re clamemateriaal van ons concern. Franse week in Ouden bosch. Het Brabantse Ou denbosch stond in de week van 9 tot en met 16 sep tember in het teken van de aldaar gehouden Franse week. Heineken was aanwezig met de Bierkoets om de burgemeester, drs. J. W. C. van Casteren, die de Franse week opende, van het ge meentehuis af te halen. Te voren had de Bierkoets een rondrit door Ouden bosch en omstreken ge maakt. De groep thuisver- bruik leverde daarnaast een flinke bijdrage in de vorm van vlaggen in de hoofdstraten, raambiljetten in Oudenbosch en omge ving, reclamemateriaal in levensmiddelenwinkels en branchevreemde zaken, terwijl tenslotte voor aller lei festiviteiten Heineken T-shirs en barbecueschor- beschikbaar waren gesteld, evenals een aantal bekers als prijs bij verschillende sportevenementen. Momentopname tijdens de hulidingsoptocht van Tino Tabak. Huldiging Tino Tabak. De Nederlandse wegkampi- oen 1972, Tino Tabak, werd op 27 juli in zijn woon plaats Egmond aan Zee gehuldigd. Vanaf de versierde Am- stel A-ford nam de nieuwe kampioen, gezeten op een home-trainer en geflan keerd door twee missen, de toejuichingen van zijn plaatsgenoten in ontvangst. Op de foto rechts naast de A-ford de heer N. A. Wassenaar van onze re clamedienst, afdeling bui tenevenementen. De heer Wassenaar behartigt sinds enige tijd alle buitenevene menten, waaraan ons con cern deelneemt. In afwachting van de „lancering" (750 jaar Tol). 750 jaar Tol. Van 19 tot en met 26 augustus werd er in de gemeenten Herwen en Aerdt, Lobith, Spijk en Tol kamer feest gevierd om het historische feit te her denken, dat 750 geleden in Lobith de tol gevestigd werd. Het oude „tolhuys op den Traghel" is thans gerestau reerd en vormt de enige herinnering aan die tijd. Uit de tegenwoordige ont wikkeling van het gebied, waarin deze gemeenten liggen, blijkt van hoeveel belang deze tol geweest is. Een greep uit de vele festi viteiten, die er in deze week plaatsgevonden hebben en waarbij onze biermerken in de vorm van reclame vertegenwoordigd waren: een ballonnenwedstrijd voor de jeugd, een avond-

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 26