kkO'jh wa-da vonden allerlei festivitei- irdhal ten plaats. Een daarvan was de historische optocht neenmet daarachter de carna- bier ver laten rvoor a En- aatst uziek valsverenigingen in vol ornaat uit Gouda en om streken. Twee van die ver enigingen voelden zich op de Heineken en de Am- stel bierwagen bijzonder in hun element. Britse week in Enschede. I Op 14 september opende de Britse consul, die met de Heineken T-ford van het station was afgehaald, de Engelse week in En schede. Voor deze mani festatie was door de groep ÉlZj thuisverbruik een groot Ca aantal activiteiten met en IV'f rondom onze Engelse bie- ren Brewmaster en Pale Ale opgezet. JZo was in een dertigtal winkels rondom de markt een Whitbreadpresentatie geplaatst. Bovendien hiel den deze zaken één avond s e ,,open house", bij welke 'an9 gelegenheid de bezoekers kennis konden maken met de Whitbread-bieren Brew master en Pale Ale. Ook was een grote hoeveel heid reclamemateriaal (5000 stickers en 1000 af fiches, beide met een Whit- bread-opdruk) uitgezet. Verder waren bij levens middelenzaken, slijterijen en een groot aantal waren huizen etalages en dis plays gebouwd. Whitbread fustbier was verkrijgbaar in een bar, terwijl nog vijf horecabe drijven met concurrerend bier gedurende deze week Whitbread opnamen. jOU- 7 up/ESMI-ploeg in Noor wegen. De schaatsers van de 7 up/ESMI-ploeg die wij in het vorige nummer aan u voorstelden, waren eind juli voor een korte trip in Noorwegen. Daar organiseerden zij op een camping een rolschaats- wedstrijd voor de jeugd. De prijzen werden uitge reikt door Cees Verkerk. Zelf namen de leden van de ploeg deel aan enkele wielerwedstrijden Dankzij de populariteit van onze schaatscracks was de be langstelling bij deze eve nementen bijzonder goed te noemen Engelse pub in Wasse naar. Op het terrein van de Haagse Golf- and Countryclub werd in juli een Engelse maand georga niseerd In het kader hiervan werd Paalzitten op een rij. tijdens deze maand in de voormalige bridgekamer het interieur van de Engel se pub geplaatst Van 4-12 augustus was er een groots opgezet inter nationaal golftournooi, waaraan vrijwel uitsluitend door professionals werd deelgenomen. Tijdens het tournooi werd de hele mo biele pub buiten opge bouwd. Dankzij het stra lende weer liep de omzet van de Engelse bieren Whitbread en Guinness uitstekend. De Heineken Golf pub. Paalzitten. Het paalzitten is bezig een jaarlijks terug kerend evenement te wor den, dat de wellicht wat weidse titel van wereld kampioenschap draagt. Een feit is, dat de eenzame paalzitters, die kou, wind, regen en de tijd trotseren, heel wat kijkers trekken. En waar toeschouwers zijn, is meestal ook onze recla me aanwezig Amstel als ,,ruggesteuntje". V.l.n.r. Jan Derksen, Jappie van Dijk, Eppie Bleeker, Cees Verkerk, Piet Kleine, Jos Valentijn, Ard Schenk en Jan Bazen in Noorwegen. 25

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 25