engelse pub té Verde midde en eei huizer plays Ook in de afgelopen tijd was ons concern met allerlei uitingen betrok ken bij verschillende evenementen als her denkingen, huldigingen, openingen, sportmani festaties en andere spectaculaire gebeurte nissen in den lande en daarbuiten. Een kleine selectie uit deze activi teiten toont u de grote diversiteit aan gebeurte nissen, waarbij wij met één of meer van onze merken (en vaak ook onze produkten) verte genwoordigd waren Schiphol Hilton. Met de of ficiële opening door Prins Bernhard werd op 18 sep tember het nieuwe Schip hol Hilton hotel in gebruik genomen. De feestelijke opening kreeg extra aan dacht door de grote bal lon voorzien van onder meer een Heineken recla me, die bij het hotel in de lucht hing. Verder ontvin gen de genodigden als her innering aan deze dag een Delftsblauwe bierpul. Ook het bier, dat bij de Indone- In de Groenoordhal waren wij met een Engelse pub sische maaltijd geserveerd werd, was door ons be schikbaar gesteld. Den Bosch Muziekstad. Den Bosch heeft weer wat, stond begin augustus op de bekende borden langs de invalswegen. Op 11 au gustus was Brabants hoofdstad vol muziek. Op vier plaatsen in de stad waren podia geplaatst om de verschillende muziek gezelschappen de gelegen heid te geven van zich te laten horen prachtig opgemaakte wa-davc gens in de Groenoordhal ten te Leiden. was i In deze hal kon men in een met Beiers café Amstel bier drinken en zich een ver frissende frisdrank laten schenken in de daarvoor ingerichte bar. Ook de En gelse pub was geplaatst met honkie-tonkie muziek als extra attractie. valsv ornac strek enigii op d< stel in hu Britse schee aanta ronde Ale o In hun element op de Amstel wagen. De Amstel A-ford in het corso. en een Beiers café vertegenwoordigd. 700 jaar Gouda. Tijdens de viering van het 700-jarig bestaan van de stad Gou- Tijdens de ,,700 jaar Gouda" feesten. AMSTEL. BIER RAR Onze frisdranken waren met SiSi en Pepsi-Cola re clame bij dit muziekfeest aanwezig, terwijl Heineken bier zich in de vorm van reclameborden langs de invalswegen presenteerde. De bloemetjes buiten in Leiden. Dit was het motto van het kleurige bloemen corso, dat begin augustus van Rijnsburg naar Leiden trok. Het corso eindigde in een expositie van de "Kjf fiches bread Whitb verkri terwij d rij vei bier g Whitb

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 24