Snugly-bar 't Plenkske Huize Tijdverdrijf Terneuzeri Kleur kan een uitstekende compensatie zijn bij het gebruik van harde materialen. verwarmen en de hinderlijke klank wegnemen, maar ook het omgekeer de kan nodig zijn en daarom zijn tegels nooit uit de tijd. Bij de indeling is er al op gewezen hoe een goede harmonische inde ling meewerkt aan en onderdeel uit maakt van de sfeer, maar er zullen ook altijd interieurs zijn, waar de sfeer juist bepaald wordt door een Bij het binnenkomen oordeelt de klant. De eigenaar kan niet met hem rondgaan en uitleggen, hoe de ar chitect het allemaal heeft bedoeld. Als bezoeker kun je ook tot de conclusie komen, dat het daar waar het volgens sommigen hele maal fout is gedaan, toch wel erg gezellig kan zijn. Tenslotte is niet het glas, maar het hol daarin belangrijk! Maastricht 't Plenkske, 'n dialectisch verkleinwoord van de straatnaam (Plankstraat), vormt een eenvou dig en fraai thema voor het interieur. onopzettelijke en (schijnbaar) non chalante indeling. De indeling en de toepassing van kleur en licht, de keuze van stof fering en meubilering en eventuele verdere aankleding kan voor elk type en systeem gevarieerd zijn. Meestal kiest de exploitant zelf het interieur, waarin hij zich op zijn plaats voelt. Vaak brengt de situe ring van een bedrijf al met zich mee, dat de keuze van type en sys teem vrijwel vaststaat. In het kiezen van het interieur is men veel vrijer en verschillende oplossingen, mits goed uitgevoerd, kunnen dan tot een goed resultaat leiden. Den Helder Door een harmonische ruimtelijke indeling wordt meegewerkt aan een goede sfeer. 23

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 23