MM HEINEKEN MET DIVERSE BIEREN OP JAARBEURS VAN GRONINGEN BKfcM iVlAS It ft De stand voor Heineken bier in de Martinihal. De parasols op het terras van de herberg gaven al aan dat hier verschil lende van onze bieren geserveerd werden. Historisch en modern in een kleurrijk geheel. 11 Met drie geheel verschillende stands, waarin nagenoeg ons gehele bierassor timent vertegenwoordigd was, namen wij dit jaar depl aan de Jaarbeurs van Groningen, die van 25 augustus tot en met 4 september 65.000 bezoekers trok. In verband met de viering van het 300-jarig ontzet van de stad Groningen stond ook de Jaarbeurs in het teken van dit feestelijk gebeuren. Daartoe was het voorterrein van de Martinihal in een middeleeuws dorpsplein, compleet met winkeltjes en kraampjes, herschapen. In historisch kostuum gestoken kooplui boden daar hun (etens)waren en dranken aan. In de ,,Olde Herberg" kon men zich Heineken Pilsener of Oud Bruin, Amstel Pilsener of Gold, dan wel Guinness Stout, Brewmaster, Tankard of Pale Ale laten serveren. Vanuit deze historische sfeer in de Martinihal komend, trof men meteen de Heineken stand aan. Deze beurspresentatie trok zoals gewoonlijk talrijke be zoekers, die zich kwamen verpozen bij een goed glas Heineken bier, of deel namen aan de Biergo (bingo) dan wel een keus maakten uit speciaal op dit soort beurzen gebrachte reclameartikelen. Een van de twee trappen naar de etage leidde naar de pub, waar velen, aan getrokken door de honkie-tonkiemuziek en de typische pubsfeer, zich de En gelse bieren goed lieten smaken. Behalve Guinness Stout waren ook hier de Whitbread bieren Brewmaster, Tankard en Pale Ale verkrijgbaar. Bij de bar van de pub met zijn typisch Engelse sfeer.

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 11