Halfjaarlijkse resultaten Heineken N.V. Verkooporganisatie gedistilleerd INHOUD Op 19 juni werd aan de pers het volgende bericht over de halfjaarlijkse resultaten van Heineken N.V. verstrekt. Over de periode 1 oktober 1971-31 maart 1972 zijn de resultaten van P. T. Perusahaan Bir Indonesia, Mouterij Albert N.V., Coebergh's Verenigde Distilleerderijen N.V. en Bokma N.V. in het resultatenoverzicht geconsolideerd opgenomen. In het halfjaaroverzicht 1970/1971 vond deze consolidatie niet plaats. De nettowinst over de verslagperiode 1971/1972 bedroeg 17,6% meer dan die over de overeenkomstige periode van het boekjaar 1970/1971. In de halfjaarcijfers is nog niet opgenomen de verdere consolidatie van buitenlandse belangen zoals deze per 30 september 1972 over het gehele boekjaar 1971/1972 zal geschieden. De bieromzet in hectoliters van de Nederlandse brouwe rijen van ons concern toonde in de eerste helft van het boekjaar 1971/1972 een stijging van 8 ten opzichte van dezelfde periode in 1970/1971. De omzetten in de sectoren frisdranken en gedistilleerd ontwikkelden zich bevredigend. De verkoop van de produkten van Bokma en Coebergh, waaronder worden begrepen eigen binnenlands gedistil leerd, buitenlands gedistilleerd, aperitiefwijnen en ge- importeerde tafelwijnen, zal vanaf 1 juni 1972 worden be hartigd door een drietal afzonderlijke verkoopafdelingen. Verkoop Horeca Deze verkoopafdeling zal verantwoordelijk zijn voor de verkoop van binnen- en buitenlands gedistilleerd en aperitiefwijnen op de horecamarkt en zal daartoe con tact onderhouden met de groothandel en de horecabe drijven. Voorts zal deze afdeling de verkoop in de Neder landse horecamarkt coördineren met de horecaverkoop- organisatie van Heineken Nederland N.V., welke laatste actief voor de verkoop van de produkten van Bokma en Coebergh in de Nederlandse horecamarkt is ingescha keld. De leiding van deze afdeling berust bij de heer H. Coebergh Jzn. Verkoop Thuisverbruik Deze verkoopafdeling is belast met de detailhandels verkoop binnen- en buitenlands gedistilleerd en aperitief wijnen en de contacten met de groothandel, inkoopcom binaties, levensmiddelengrossiers, grootwinkelbedrijven en slijterijen. De leiding van deze afdeling berust bij de heer J. W. van Straten. Verkoop Wijnen De verkoopafdeling Wijnen is belast met de verkoop op de Nederlandse markt van door ons geïmporteerde tafel wijnen. De leiding van deze afdeling berust bij de heer H. Coebergh Hzn. Voor de goede orde zij vermeld, dat voor wat betreft binnenlands gedistilleerd speciale aandacht zal worden gegeven aan de hoofdmerken Bokma, Coebergh, Hoppe, Hulstkamp en Meder; voor wat betreft aperitiefwijnen aan de merken Mérito en Tenido en voor geïmporteerde tafelwijnen onder andere aan de huizen Ginestet en Bouchard. De bovengenoemde verkoopafdelingen, alsmede alle ad ministratieve afdelingen, die werkzaamheden verrichten in de gedistilleerd- en wijnsector van onze onderneming, zijn gevestigd in het kantoor Van Cleeffstraat 2-14, Schie dam, telefoon 010- 26 47 49. In dit verband zij voor de goede orde vermeld, dat het verkoopkantoor Bokma, Heuvellaan Hilversum, inmiddels is overgeplaatst naar bovengenoemd kantoor in Schiedam. Frontpagina 1 Mededeling 2 Verkooporganisatie gedistilleerd 2 Bierdrinker krijgt eigen plaats in Amstel reclame 3 Heineken reclame kreeg nieuw gezicht4 Speciaal p.o.s.-materiaal voor Heineken bier Rum, een opwindende drank Tenido aperitieven in nieuw jasje Vrumona introduceert nieuwe SiSi smaken Eerste slijtersstudiebijeenkomst 1972 10 Detailonderwijs boekt opvallende resultaten12 Joure een dag in 't teken van A O en Heineken 13 Beurzen 14 Onder nieuw dak 16 Nulde, negende Postiljon Pleisterplaats 23 Combinatieverkoop biedt goede kansen 24 Conimex 40 jaar 25 Nieuws allerlei 26 Achterpagina 28 Bij de voor- en achterpagina: Onze luchtreclame vanuit de lucht gezien. Tap Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken Nederland B.V. afdeling Commercial Relations, Redactie/adres W. J. Bruggeman, Postbus 4444, Amsterdam. Telefoon 020-703383 2

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 2