fleer# \ie#r ëëÊm Vierhonderd jaar Veere werd op 6 mei onder ande re gevierd met een ballon vaart en voor de jeugd een ballonnenwedstrijd. De grote ballon werd „om hooggeblazen" door de Heineken Fanfare uit 's-Her- togenbosch. De rijdende op enkele concoursen hip- pique, bij de opening van het badseizoen in Egmond aan Zee en de Autovier- daagse in Doetinchem be sluiten wij deze greep uit onze activiteiten in het buitengebeuren van de af gelopen maanden. k'wW» ST Heineken ton maakte die dag een rondrit door het jarige stadje. Om nog even in Zeeland te blijven, Middelburg staat gedurende het gehele zomerseizoen in het te ken van Hartenavond, een programma van gevarieer de evenementen, waarmee bezoekers en bewoners aangenaam beziggehouden worden. Overal rond en in Middelburg hangen specia le Heineken spandoeken, terwijl verder de etalages van ongeveer vijftig winkels, waaronder twintig branche vreemde zaken, met behulp van het nieuwe Heineken reclamemateriaal (zie pag. 5) in het teken van „zomaar een gezellige zomeravond" gebracht zijn. De Harten avond-reeks werd op 17 juni geopend met het op treden van het Gorcumse Showcorps en de Bossche Heineken Fanfare. Met de vermelding van onze reclame-aanwezigheid Spandoeken bij de start en finish van de Nationale kampioenschap pen motorcross (zijspannen) in Hen gelo (26 maart). Rechts de start van Rikus Lubbers, Nederlands en Europees kampioen 1971. KORT EN KRACHTIG Floriade. Sinds de opening op 1 april heeft de Interna tionale Tuinbouwtentoon stelling Floriade reeds meer dan twee miljoen bezoekers AM5TU Spandoeken bij de finish en vele van dergelijke reclameuitingen langs het parcours van de jongste Amstel-Goldrace. op het 76 hectare grote terrein ontvangen. In alle paviljoens staan de bieren en frisdranken van ons concern gereed om de dor- stigen te laven. Luchtsprong. In Den Hoorn op Texel nam de heer W. Bakker op 24 maart zijn vernieuwde cafébedrijf De Spijker in gebruik. Ter ge legenheid van de feestelijke opening sprong hij letterlijk een gat in de lucht om ver volgens per parachute naar (de omgeving van) zijn zaak af te dalen Reuzenterras. Amsterdam heeft sinds 24 april op het Leidseplein een reuzenter ras, aan de totstandkoming waarvan ook Heineken heeft meegewerkt. Op het terras, dat door negen ho recabedrijven wordt geëx ploiteerd, is ons dranken pakket volledig vertegen woordigd. Jarige Haan. Café De Rode Haan in Soest bestond met Pinksteren tweehonderd jaar. Van oorsprong een koffiehuis is het nu een echt stamcafé, waar sinds kort ook veel jonge men sen, vooral uit kunstenaars kringen komen. Mevrouw TT-Assen 1972. Een Heineken pri meur op het gebied van reclame. Wouters, Tante Annie voor de stamgasten, drijft de zaak al vele jaren. Schaapskooi. Op 16 mei werd de geheel gemoderni seerde Schaapskooi, het restaurant van Recreatie centrum en Camping Duin- rell te Wassenaar, geopend door mr. J. Klaassesz, oud commissaris van de Konin gin in de provincie Zuid- Holland. Een belangrijke gebeurtenis voor Duinrell, dat voor vele tienduizenden in de recreatiearme Rand stad een rust- en ontspan- ningspunt is. Jarige Leeuw. Een van de oudste afnemers van Am- stel bier is ongetwijfeld hotel De Leeuw in Aalten, dat op 17 april zijn 150- jarig bestaan herdacht. Aardige bijzonderheid: Me vrouw Leuven-Kamps, de moeder van de huidige eigenaar, vierde die dag haar tachtigste verjaardag. Van jongsaf staat zij in het bedrijf en met haar zeven tig dienstjaren is zij waarschijnlijk Neerlands oudste kasteleines. 27

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 27