1 onder nieuw dak (JÊOOTH/VTiDCL l)\( I A A Op 3 mei ging in Zwijndrecht de zb-groothandel V S (Voordelig en Snel) van start in een 1700 m2 groot gebouw, een nieuwe machinehal die als zodanig nooit in gebruik is geweest. In het nieuwe pand zijn naast de levensmiddelen- en de -kleine- non-foodafdeling, die samen 1.000 m2 beslaan, nu ook de artikelen uit het agf-, het diepvries- en het vleeswarenassortiment opgenomen. In het vorige, te klein geworden bedrijf, eveneens in Zwijndrecht, was voor deze groepen geen ruimte aanwezig. Nu beschikt men over een diepvriescel met een inhoud van 90 m3, een koelcel voor vleeswaren van 45 m3, een agf-koelcel, die 2200 veilingkisten kan bevatten, een fruitcel met een capaciteit van 1800 veilingkisten en een bananencel, waarin plaats is voor 200 dozen. Als dochteronderneming van A O Groothandel Boon N.V. Alblasserdam voorziet V S de afnemers in de drie rayons Alblasserdam, Delft en Dordrecht van aardappelen, groenten en fruit, van diepvriesartikelen en vleeswaren. Voor de bezorging van de artikelen uit de agf-groep zijn twee 7-tonners en een bestelwagen beschikbaar, terwijl men voor de aflevering van diepvriesartikelen en vleeswaren een 8-tons koelwagen op de weg heeft. In de sector zelfbediening mag de jonge onderneming rekenen op een klantenkring met een straal van ongeveer vijftien kilometer rond Zwijndrecht. Boven: Vlagvertoon bij de opening van de V S Groothandel in Zwijndrecht. Rechts boven: De 8-tons koelwagen voor de bezor ging van diepvriesartikelen en vleeswaren. Rechts midden: Overzichte lijk zijn alle goederen uit gestald in de ruime, lichte hal. Links: Er is ook een non- foodafdeling. Rechts onder: Achter in de hal staat een forse diep vries- en koelcel. T "1 /T\ 22

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 22