A&O HEINEKEN Joure een dag in 't teken van en mMJRÖJJ aoae) 1 Boven: De heer Van der Wal overhandigt de eerste prijs. Tweede en derde van rechts resp. de heren Reurink en Te Winkel. Geheel links districtverkoopleider P. Hofman van Heineken met een attentie voor mevrouw Maatman. dag vertegenwoordigd door respec tievelijk de heren A. J. te Winkel, algemeen bedrijfsleider en R. Reu rink, hoofd inkoop van Flevozoom. Samen met de heer Van der Wal zaten zij in de Heineken T-Ford, die werd voorafgegaan door het tam boer-, trompetter- en majorettekorps Con Spirito uit Joure. Na de over handiging van de prijs in de A 0- markt van de heer Maatman, stapte deze eveneens in de T-Ford. Daarna maakte de stoet een feestelijke rondgang door Joure, waarbij onder weg in elk van de drie plaatselijke bejaardentehuizen een reusachtig pakket levensmiddelen werd aange boden. Joure heeft nog lang over deze dag nagepraat. Links: Aankomst van de stoet voor de vrolijk versierde zaak van de heer Maatman. Onder: Tijdens de rondgang door Joure. Op 12 april was Joure getuige van de feestelijke afsluiting van de door A&O Flevozoom (Hilversum, Joure en Kampen) gedurende de maand maart gehouden displaywedstrijd. Het grootste deel van de afnemers van deze drie samenwerkende groothandelsbedrijven heeft met en thousiasme aan deze wedstrijd deel genomen. De displays waren over het algemeen bijzonder goed ver zorgd en leuk opgemaakt. Van de tien beschikbaar gestelde prijzen kwamen er vijf (waaronder de eerste prijs) in Joure terecht, drie gingen naar Hilversum en twee naar Kam pen. Winnaar van de eerste prijs werd de heer H. Maatman, die een prachtige cassetterecorder ontving uit handen van commercieel directeur O. van der Wal van Flevozoom. Hil versum en Kampen waren op deze 13

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 13