bekende Seagram -producten 'JJ s ontwikkeling in de afgelopen veertig jaar. Hieruit bleek onder meer dat 90 van de zaken zich momenteel buiten Canada afspeelt. De heer McDonough besloot zijn bijdrage aan de presentatie met een nadere om schrijving van de reeds in dit artikel aangehaalde beleidslijnen Traditie, Integriteit, Vakmanschap" en een afbeelding van de man die daarvoor verantwoordelijk was, mr. Samuel Bronfman. Het programma werd voortgezet met de hoofdschotel", de introductie van de uitverkoren Seagram dran ken. Daar wij niet in de gelegenheid zijn alle vertoonde dia's af te druk ken, geven wij hieronder en korte beschrijving van de vijf hoofdpro- dukten. Four Roses Kentucky Bourbon Volle smaak, heel geschikt voor een whiskey sour. Zes jaar oud. Qua prijs is deze Bourbon heel aantrek kelijk. Het is ook de meest verkoch te Amerikaanse whiskey in ons land. Chivas Regal Een prima, twaalf jaar oude Scotch Whisky. De speciaal geselecteerde grondstoffen en de aandacht, die be steed wordt aan de samenstelling van het produkt, zorgen ervoor dat de naam „Prince of Whiskies" vol ledig gerechtvaardigd is. Meest verkochte Premium Whisky ter we reld. 100 Pipers de Luxe Een verfijnde Scotch, speciaal sa mengesteld om ,,on the rocks" te worden gedronken. Seagram's 7 Crown Blended Whiskey Een Amerikaanse blend. Iets zachter dan een Bourbon, maar voller dan een Scotch. Kan met allerlei dranken gemixt worden. Het is de meest verkochte Amerikaanse whiskey. In de Verenigde Staten alleen al onge veer 100 miljoen flessen per jaar. Passport Een whisky, afgestemd op de inter nationale smaak. Deze feestelijke parade en een overzicht van de komende activi teiten op het gebied van de verkoop bevordering van de Seagram-pro- dukten vormden de afsluiting van het officiële gedeelte, waarna de gasten in de gelegenheid werden gesteld te proeven van hetgeen besproken en getoond was. In de kunstzaal van hetzelfde hotel, waar dit sfeervolle besluit van de presen tatie plaatsvond, stond achter de bar de Nederlandse cocktailkam pioen 1972, de heer K. M. Remmers- House of Seagram, het hoofdkantoor van het concern te Montreal, Canada. waal, die de aanwezigen voorzag van klassedranken. Twee meisjes in ,,Passport"-uniform hielpen bij de bediening, terwijl ook een Schotse doedelzakspeler ter opluistering aanwezig was. De kwaliteit van de gepresenteerde produkten zal zeker bijdragen tot een snel groeiende belangstelling voor de Seagram-dranken bij de Nederlandse consument. In het door Coe- bergh gevoerde Seagram-assortiment bevinden zich ver der onder meer Crown Russe (wod ka), Myer's Dark Rum, Ronrico White Rum, Burnett's Dry gin, Lochan Ora (likeur op whisky basis), Canadian Lord Calvert (Cana dese whisky), Bench mark (Premium Bourbon) en Royal Salute (Schotse whisky, 21 jaar oud). CALVERi 'HJEkio k|iAs HDK> i '•''Mn 5

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 5