APOLLO HOTEL TIEN JAAR WINNAARS AMSTEL GOLD WEDSTRIJD HORECA GROOTHANDEL DETAILLISTEN. Winnaars 1 x 20 gram goud: mim Op 14 februari bestond het Amster damse Apollo Hotel 10 jaar. Deze mijlpaal ging uiteraard niet onge merkt voorbij. Van 14 tot en met 19 februari stond het horecabedrijf De uit Sardinië afkomstige gelegenheids-chef kok Constantini (links) overhandigt Prins Car naval een van 11 1 kratten Amstel Gold, na dat hij van de Prins een onderscheiding heeft ontvangen. Eet of ik schiet in het teken van een Sardinisch Gastronomisch Festival. Directeur G. P. A. M. Bruins liet hierbij de gelegenheids-chef-kok, die men met enige assistenten speciaal van Sar dinië had laten komen om in Am sterdam de culinaire kunsten van het Italiaanse eiland te demonstre ren, door Prins Carnaval onder scheiden. Als tegenprestatie bood de heer Constantini de Prins 11 1 kratten Amstel Gold aan. Ook organiseerde de heer Bruins op 14 februari een spectaculaire eet- en drinkwedstrijd voor twee studentengroeperingen. Het ging hier om een combinatie van spag hetti en Heineken bier, waarvan enorme hoeveelheden werden weg gewerkt. Maar wat wil je, als Heine ken een prijs van tien dozen blikbier beschikbaar stelt of wanneer je, zoals de foto schijnt te laten zien, moet eten voor ie léven! 1 x 5 wedstrijdkaarten Ajax - Arsenal: Fa. J. de Wit, Den Burg. 5x3 wedstrijdkaarten Ajax - Arsenal: Uit de Boogaardt, Zwolle. Drankenhandel Amersfoort, Amersfoort. N.V. Barneveldse Drankenhandel, Barneveld. Drankenhandel J. v. d. Berg, Woerden Fa. J. J. Ebmeijer, Zaandam. 10 x 2 wedstrijdkaarten Ajax - Arsenal: Drankengroothandel Van Uhm, Didam. Drankenhandel Huyben, Hom. Drankenhandel Maas Jeker, Maastricht. Drankenhandel Maas Jeker, Maastricht. Drankenhandel A. Boonen Zn., Nijkerk. N.V. Bovin, Amsterdam. Umelco B.V., Houten. R. de Bruycker, IJzendijke. De Vlieger-Verdonk N.V., Middelburg. Fa. S. Kaptein, Zaandam. J. Mooy, Alkmaar. "Het Wapen van Haarlem", Alkmaar. A. W. Lans, Amersfoort. B. van Wermeskerken, Amsterdam. G. J. A. Sporre, Apeldoorn. J. Jippes, Assen. Hotel Grenshof, Baarle Nassau. Fa. 't Hazenpad, Beek (Gem. Bergh). Mw. Smeenge, Borger. Chan Chi, Delft. Hotel „Den Burg", Den Burg. H. C. R. „Astoria", Den Haag. H. M. Roelofsen, Diepenheim. P. Ronner, Dokkum. H. H. Savelkoel, Deventer. Fa. Arronie, Ede. Van Osch-Wijker, Egmond aan Zee. H. E. Snippers, Enschede. A. E. Reilman, Gronin gen. L. Scholtmeijer, Havelte. „Nieuw Statewapen", Hilversum. J. v. d. Vlies, Hoek van Holland. Kuipers-Koopmans, Holwerd. J. G. N. Kleijn, Klarenbeek. J. Hartog, Landsmeer. J. v. d. Sangen, Maastricht. A. Steenbakker, Maastricht. A. Visser, Middelburg. W. Vliek, Nijkerk. G. Sap, Pernis. J. C. M. Wolters, Roermond. Ad. de Bra, Roosendaal. W. Molkenboer, Rotterdam. H. Verrijth, Sevenum. C. Heyneman, Sluis. J. Vaassen, St. Odiliënberg. D. Norder, Stadskanaal. H. Heller, Ter Apel. G. V. Waterschoot, Val kenburg (L). H. Wijbenga, Veenwouden. A. M. Otters, Wehl (Gld.). H. Koops, Westerbork. G. H. Kloosterboer, Wesepe. Mw. Platenkamp, Windesheim. „Reehorst", Woerden. D. S. Oppedijk, Ijlst. West Side Grill Bar, Zaandam. L. Kouwenberg, Zundert. Hotel „De Beurs", Zwolle. C. van Driel, Zwijndrecht. try 24

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 24