ROKA 72 Het assortiment waar muziek én efficiency in zit Boven: Groot was de belangstelling voor het „efficiency-hart" van onze stand. Op de foto wordt een kaart met gegevens (zie pag. 17 bovenaan) aan een der dames overhandigd ter verwerking in de computer. Rechts boven: De minister van economische zaken, mr. drs. H. Langman (links), die de beurs opende, in een geanimeerd gesprek met (v.l.n.r.) de heren mr. A. Geurtsen, voorzitter van het Roka-bestuur, J. de Meer, bestuurslid Roka en G. T. Kleiberg, adjunct-directeur Heineken. Rechts: Centra-Holsmuller uit Alkmaar kwam zeven man sterk, onder aanvoe ring van algemeen directeur, de heer Holsmuller, en commercieel directeur, de heer Van der Kuyt, op bezoek. V.l.n.r. rondgaande, zittend, de heren H. W. Holsmuller, B. M. Oudhoff, J. H. Ponsteen, H. van der Kuyt, C. Speets, W. Groot en J. N. Smit. Staande links en midden de heren P. Hofman en H. W. Goudemond, resp. districtverkoopleider en groothandelvertegenwoordiger Hei neken. Onder: Het efficiencyhart, een I.B.M. computer, was het druk bezochte infor matiecentrum van onze stand. De internationale levensmiddelenvakbeurs Roka, vierentwintig jaar geleden voor de eerste maal gehouden, was met zijn achttiende presentatie groter dan ooit tevoren. Naast het volledige Nederlandse aanbod omvatte de ex positie een groot aantal inzendingen uit alle delen van de wereld. De Roka behoort thans tot de toonaangevende Europese vakbeurzen op het gebied van voedings- en genotmiddelen. 14

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 14