Rechts: De ingang van de pub, waar uitslui tend Britse bieren werden geschonken. Boven: Kijkje in de mixbar. B3 Nectar, Tenido sherry en Hoppe. De op deze beurs gevoerde actie voor Amstel Gold werd onder de aandacht van de bezoekers ge bracht door twee charmante, in goud gestoken Amstel Gold-meis- jes, die de wedstrijdfolder uitdeel den. Op de begane grond was ver der een speciale display opgebouwd uit het glazenassortiment van de merken Heineken, Amstel en Vru- mona. Hoe belangrijk men dit on derdeel van het horecabedrijf vindt bleek uit de grote belangstelling, waarin deze glazenuitstalling zich mocht verheugen en de vele bestel lingen, die geplaatst werden. In het zakencentrum op de boven verdieping was dit jaar een aparte ruimte voor Bokma, Coebergh en Hoppe ingericht. Daarnaast konden Onder: In het dienstencentrum was onder meer de Vrumona automatendienst gevestigd. In de zelfde ruimte konden de afnemers te rade gaan bij de commercieel-technische dienst. onze afnemers in alle rust te rade gaan bij het Heineken bouwbureau, de afdeling horecabemiddeling en de juridische dienst. Ook konden zij hun licht opsteken bij de commer cieel-technische dienst en de auto- matenservice van Vrumona, van welke gelegenheid velen gebruik gemaakt hebben. Voor al onze relaties was het zo doende goed toeven in de Heine ken stand, hetzij om even te ont spannen op het terras, in de pub of mixbar, hetzij om zaken te doen in een van de afdelingen van het dien stencentrum. Al met al mogen wij weer op een geslaagde deelname aan de Hore- cava terugzien. 7

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 7