afflOTI GEWESTELIJK VERKOOPKANTOOR ZWOLLE IN NIEUWE BEHUIZING m Eerste paal voor nieuwe Heineken brouwerij Medio januari is ons verkoopkantoor horeca voor het gewest noord-oost verplaatst van de Nieuwe Deventer- weg naar de Aagje Dekenstraat (no. 51) te Zwolle. Van het onlangs gereedgekomen, drie verdiepingen tellende gebouw (zie foto) is een groot gedeelte van de begane grond alsmede de gehele eerste etage door ons gewestelijk verkoopkan toor in gebruik genomen. In het nieuwe gebouw zijn de volgende af delingen en diensten ondergebracht: Horecaverkoop Heineken en Amstel Vrumona - horeca en thuisverbruik Commercieel-technische dienst Debiteuren-informatie Bedrijfsjuridische dienst Bouwbureau Horecabemiddeling Distributie. Het nieuwe telefoonnummer is: 05200-30818. - I" De ingebruikneming van het nieuwe kantoor werd „opgeluisterd" door de aanwezigheid van de met vier paarden bespannen Bierkoets en de spankar met de twee Belzen. De eerste Het nieuwe gebouw te Zwolle, waarvan het gewestelijk verkoopkantoor een gedeelte van de begane grond en de gehele eerste verdie ping in gebruik heeft. Maandag 22 november werd in Zoe- terwoude officieus, en zonder enig ceremonieel vertoon, de eerste paal geheid voor onze nieuwe brouwerij. De handeling daarvoor werd ver richt door ir. J. M. van Rossem. Tot de groep belangstellenden behoor den de burgemeester van Zoeter- woude, de heer J. A. Detmers en de heren A. H. Heineken en ir. R. van Marwijk Kooy van de raad van bestuur, alsmede een delegatie van de Technische Divisie. Ir. J. M. van Rossem (in de dragline) heeft zo juist de eerste paal geslagen voor de nieuwe brouwerij in Zoeterwoude.

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 3