Het meest get(r)apt PRIJSWINNAARS AMSTEL GOLD VERKOOPWEDSTRIJD VOOR DE DETAILHANDEL VAKANTIESPREIDING Zo kondigde de Emmer Courant op 15 oktober vorig jaar de poging aan tot het breken van een bijzon der record. Twee neven, Jan en Ton- ny Haarman, zouden namelijk die dag de afstand biervatrollen, waar van de maximum prestatie tot dan toe op bijna 90 kilometer stond, zo veel mogelijk trachten te verlengen. De opzet slaagde. Na welgeteld 291/2 uur lopen en daarbij een bier vat (gevuld met water en een totaal gewicht van 67 kilo) voor zich uit trappend kwamen de doorzetters vanuit Noord Sleen in hun woon plaats Twello aan. Zij hadden toen een afstand van ruim 100 kilometer afgelegd. Uiteraard werden de nieuwe record houders met groot enthousiasme ontvangen en werd ter ere van hen uitbundig feest gevierd. Het was allemaal begonnen met een weddenschap tussen de heren Haar man en bezoekers van zaal „Recrea" in Twello, waarbij de supporters al vóór de race zou beginnen een aan trekkelijk geldbedrag bijeenbrachten voor een liefdadig doel. Hoe ten slotte een biervat het ervaart om 291/2 uur aan de rol te zijn was ver der in de geschiedenis niet vermeld. 100 gram 500,—): J. van Beurden, Drunen. G. H. Scheerder, Ede. H. J. Wulms, Weert (L). Centra Soeren, Tentstraat 2, Vaals. 50 gram 250, Den Held N.V., Velp (G). Slijterij Van Will, Helmond. Slijterij Bemelmans, Kerkrade, Slijterij Schermer, Hoorn. 20 gram 100, Nijhuis, Utrecht. Spaanderman, Amsterdam. Noordermeer, Amsterdam. De Jong, Jutphaas. Wijnhandel Curio Cave, Barneveld. D. Parleviet, Katwijk. R. A. de Koek, Terneuzen. Huismans, Sneek. Slijterij Sluiter, Oosterwolde. Slijterij Piersma, Leeuwarden. P. J. van Deurzen, Barendrecht. E. Melissand, Middelharnis. Slijterij Van Erp, Venlo. C. de Vocht, Ravenstein. 10 gram f 50, Spar Super „De Brussel", Goes. De Visser, Axel. G. Schut, Dordrecht. Er ven Funken „Sperwer", Schin op Geul. Vivo Supermarkt, Gouda. Orlanda, Rotterdam. A. de Vries, Amsterdam. Slijterij Gall Gall, Tussenmeer 61, Am sterdam. Slijterij Heek, Amsterdam. P. Grootendorst, Amsterdam Noord. S. de Vries, Oostzanerwerf. J. P. J. Oudgeins, Alkmaar. J. Fieten, Hoogeveen. J. Kalkdijk, Kreil. J. Boersma Zn., Groningen. Gebr. Van der Meulen, Joure. Fa. H. Strietman, Amersfoort. Slijterij Van Herte, Roermond. Hennekens Slij terij, Geleen. Derks, Belfeld (L). Spar Daemen, Nuth (L). Centra Jansen, Ven lo. R. A. Feip, Kampen. V D Eindhoven (heer Moers), Veldhoven. H. Frank, Veghel. Végé Swinkels, Aarle Rixel. H. Westerbeek, Den Bosch. P. B. Oren- mans, Den Bosch. Fa. Janssen, Heteren. J. Kersten, Groesbeek. Slijterij Kusters, Sittard. E. van Baak, Brummen. Wijnhandel Viester, Harderwijk. Coöp. Gelderland, Apeldoorn. Fa. Krabbé, Hengelo. G. H. J. Hegeman, Nij- verdal. H. W. Radeinker, Arnhem. Slijterij Oporto", Zwolle. Puts, Oisterwijk. Horsten, Tilburg. Slijterij Jonkers, Tilburg. H. Wonters, Roosendaal. A. v.d. Hilst, Breda. J. A. Hereygers, Zundert. J. Bavelaar, Leiden. M. J. van Diemen, Leimuiden. Slijterij Warmedam, Rijpwetering. Slijterij Langestraat (Mulder), Hilversum. Van der Zwaag, Groningen. Slijterij Alvering, Stadskanaal. Slijte rij „De Kruik", Zaandijk. J. v.d. Hulst, Heemstede. Arkesteijn, Amstelveen. Slijterij A. v.d. Berg, Woerden. Centra Markt, Gouda. S. B. Schilt, Rotterdam 24. Drankenhandel Loevesteijn, Rotterdam. Jeuring, Emmen. Slijterij Gall Gall, Zaandam. Fa. De Lange, Rotterdam. Coöp., Slinge 554, Rotterdam. Fa. Heek, Stadhoudersweg, Rotterdam. Fa. Sluyten, Rotterdam. Fa. Menshoek, Scheveningen. Fa. Melco, Rijswijk. Coöp., In den Bogerd 14-24, Rijswijk. Fa. Bohemen, Delft. Fa. Den Hollander, Zoetermeer. P. J. Berns, Arnhem. Fa. Dompeling, Den Haag. Van Duren, Roosendaal. A. C. Kaeminck, Aalten. Te uwer informatie geven wij hier een overzicht van de vakantie indeling, waaraan een groot gedeelte van het Nederlandse bedrijfs leven zich zal houden. 1 t/m 15 juli 1972 Oost en Noord Nederland Bouw en Textiel 15 t/m 29 juli 1972 N. Brabant, Limburg en Zeeland 29 juli t/m 12 augustus 1972 Noord en Zuid Holland, Utrecht en West Gelderland Metaal 28

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 28