terrein van 8.400 m2. Uitbreiding van het pand met nog eens duizend vierkante meter is mogelijk. Het 52 man tellende personeel heeft nu zowel in het ma gazijn als op kantoor (800 m2) de ruimte gekregen. Ook Er is een eigen kaasafdeiing. De heer G. van Dijk (I.) heeft per 1 februari de leiding overgedragen aan de heer J. L. Duifhuis. In de bieromzet is de N.V. ook een hele grote. In de laadkuil kunnen zo nodig vier vrachtwagens tegelijk behandeld wor den. bij deze SRV-groothandel wordt de administratie geheel afgestemd op de computer, die binnen afzienbare tijd zal arriveren. Het bedrijf werkt met een laadkuil, waarin vier vracht auto's tegelijk behandeld kunnen worden. In dit systeem ziet men, vanwege de mogelijkheid sneller te kunnen laden en lossen, een duidelijk voordeel. Ook hier zijn rolcontainers in gebruik, waarin het grootste deel van de omzet wordt geëxpedieerd. Drie van de vijf vrachtwagens zijn ingericht voor rolcontainertransport. De 250 afnemers, die door vier vertegenwoordigers onder leiding van een hoofdvertegenwoordiger worden bezocht, wonen voornamelijk in het Gooi- en Eemland en de Vechtstreek. Tot de verzorging behoort ook de bevoor rading van ongeveer vijftig rijdende winkels. Voor de toekomst heeft men bij Van Dijk goede ver wachtingen, zeker nu in het nieuwe pand de mogelijk heden voor verdere groei volop aanwezig zijn. Wat de verkoop van onze biermerken betreft behoort deze groot handel tot de grootste in den lande. De leiding van het bedrijf is, sinds de heer G. van Dijk per 1 februari in ruste is gegaan, in handen van de heer J. L. Duifhuis. 25

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 25