N.V. GROOTHANDEL V/H G. VAN DIJK onder nieuw dak Ook de SRV-groothandel Van Dijk, die voorheen in Hil versum op achthonderd vierkante meter bebouwd terrein aan het eind van zijn ruimtelatijn was gekomen, verhuisde eind vorig jaar naar een nieuwe vestiging. Op 1 decem ber opende de heer B. Roolvink, oud-minister van sociale zaken, onder grote belangstelling het nieuwe pand in Soest. Dit gebouw, dat in een half jaar geheel gereed kwam, is 3.600 vierkante meter groot, met rondom een Van Dijk N.V. verhuisde eind vorig jaar van Hilversum naar Soest en nam daar op 1 december dit fraaie pand in gebruik. Panoramisch overzicht van een groot gedeelte van het geweldige maga zijn. (vervolg) ken. Met een vloeroppervlakte van 1.800 m2 is het een flink magazijn, waarin het levensmiddelenassortiment in clusief bier en frisdranken is opgeslagen. Het verzorgingsgebied van de firma Van Twillert strekt zich aan de ene kant uit tot Harderwijk en loopt via Barneveid, Baarn, Amsterdam en Purmerend naar Hoorn als andere uiterste punt. In dat gehele gebied heeft de firma Van Twillert ongeveer driehonderd afnemers, van wie de helft uit levensmiddelenbedrijven bestaat, terwijl de andere helft gedeeld wordt door melk- en groente handelaren. De bestellingen worden, in containers, door twee vrachtauto's en een bestelwagen bij de afnemers thuis bezorgd. Voor het laden en lossen van de vracht wagens beschikt het bedrijf over een heftruck. Het werken in en vanuit een nieuw en vooral ruim maga zijn wordt door de heer Van Twillert en zijn medewerkers (er is in totaal twaalf man personeel) als een enorme vooruitgang gevoeld. Wanneer de zaken zich gunstig blijven ontwikkelen, komt een uitbreiding van het pand in zicht, waarbij dan tevens aan verbreding van het assortiment wordt gedacht. Ook hier staan de kratten hoog opgetast. 24

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 24