Met Heineken naar Oslo en Heerenveen MHUgnPOmcrBbr Zoals u zich wellicht herinnert, was het motto van onze stand op de jongste Slij tersvakbeurs „Zomerse omzettenook in de winter". Daarmee doelden wij speciaal op de ver koop van bier die in de decembermaand tot zomerse omzetten kan leiden, mits een bierpresentatie op zomerpeil wordt ge bracht. Inhakend op dit thema heeft een groot aantal slijters deelgenomen aan de dis playwedstrijd die door ons voor de maand december was uitgeschreven. Het was voor de jury geen eenvoudige opgave uit de ruim duizend inzendingen de winnaars aan te wijzen. Voor de drie hoofdprijzen een geheel verzorgde vliegreis voor twee personen naar de we reldkampioenschappen schaatsen (heren) in Oslo kwamen tenslotte in aanmer king: Slijterij J. v. d. Vegte, Eperweg 64, 't Harde J. J. v. d. Ende, Parkweg 308, Voorburg. Slijterij Wijnhandel Zautsen, Hoofdstraat 78, Eygelshoven. De overige prijzen tien maal een ge heel verzorgde reis voor twee personen naar de wereldkampioenschappen (dames) in Heerenveen gingen naar: T. van Staveren (Richters Wijnhandel), W. de Zwijgerlaan 49 a, Den Haag Boven: Een van de hoofdprijzen ging naar 't Harde. De heer J. v. d. Vegte (I.) wordt hier gelukgewenst door districtverkoopleider H. J. M. Duynstee. Naast mevrouw Van der Vegte de heer R. Dobben, rayon vertegenwoordiger. Links onder: Voor de eerste maal in hun leven een prijs en meteen een hoofdprijs. Links de heer en mevrouw H. M. Zautsen te Eygels hoven, die hier gelukgewenst wor den door de heer P. J. H. Wilders, districtverkoopleider. Onder: In Voorburg werd de Oslo- prijs aan de heer en mevrouw J. J. v. d. Ende (links) overhandigd door districtverkoopleider J. Baas (3e van links) en rayon vertegenwoor diger E. A. van Weeren. W. van Beurden, Slotplein 21, Capelle a/d IJssel A. C. de Weerd. A. van Schendellaan 36, Uithoorn H. van Gorp, Moreelselaan 40-42, Eind hoven J. W. Kennedy, Mieredikhof 6, Tilburg B. A. Holtslag, Weth. van Akenstraat, Ulft C. A. v. d. Heuvel (Slijterij Sterrenburg), Galileilaan 1, Dordrecht H. W. Rademaker, De Goeyenlaan 38, Arn hem Slijterij Scheerder, Willem Pijperlaan 4, Ede G. Aafjes, P. Kramerstraat 26, Z.O. Beem- ster. 11

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 11