Amstel blikbier in nieuwe doos Amstel Gold verkoopwedstrijd met prijzen in goud en gold - mmssm De winnaar van de hoofdprijs bij de detaillisten, de heer P. H. Bijlsma (I.). wordt hier gelukgewenst door districtverkoopleider H. J. M. Duynstee. Achter de toonbank mevrouw Bijlsma en de heer R. Dobben, rayonver tegenwoordiger. Het echtpaar Bijlsma, dat in Apeldoorn een slijterij annex horecabedrijf exploiteert, was bijzonder ingenomen met zijn gouden prijs. partijen waren er aantrekkelijke prijzen te winnen. Want voor de winkeliers gold dat het alles goud was wat er blonk. Het totale prijzenpakket voor de detaillisten be stond uit maar liefst honderd staafjes zuiver goud, in waarde variërend van vijftig tot duizend gulden. Voor de groothandel was het helemaal een gewichtige zaak. Voor het eerst speelde bij hun verkoopinspanning het eigen gewicht een belangrijke rol. De vijf winnaars werden namelijk uitgenodigd zich in de historische Hek- senwaag in Oudewater te laten wegen, waar zij hun eigen gewicht in Amstel Gold waard bleken te zijn. De winnaar van de eerste prijs zelfs tien maal! Op de foto links ziet u het gezelschap op en bij de weeg schaal waarop even tevoren de vier prijswinnaars gewo gen en niet te licht bevonden waren. De vijfde prijswin naar, de directie van Ons Belang „Insulinde" uit Midden Beemster, kon wegens verhuizing van het bedrijf helaas niet aanwezig zijn. Op de andere foto ziet u de heer P. H. Bijlsma, die in de wedstrijd voor detaillisten de hoofdprijs, een stukje goud ter waarde van duizend gulden, won. De overige prijswinnaars staan vermeld op pagina 28. Van de verkoopwedstrijd voor de horecamarkt zal in het volgende nummer verslag worden gedaan. Ook de omverpakking van het Amstel blikbier is nu aan gepast aan het nieuwe gezicht, dat dit merk onlangs heeft gekregen. De doos is op de bovenkant en de vier zijden van het nieuwe beeldmerk voorzien. Voor het overige is de doos nagenoeg wit van kleur, waarmee hij op de ver koopplaats een opvallende verschijning is. Eind vorig jaar werd voor Amstel Gold in de nieuwe ver pakking een landelijke verkoopwedstrijd voor de thuis- verbruikmarkt gehouden, waarop door zowel de klein- als de groothandel enthousiast is gereageerd. Voor beide In de Heksenwaag te Oudewater, waar vier van de vijf winnende grossiers hun eigen gewicht een aantal malen in Amstel Gold „uitgekeerd" kregen. V.l.n.r. de heer en mevrouw Th. Hermans (Venegro-Zuid, Weert, vijf maal), de heer en mevrouw J. L. Cok (Cok B.V., Kapelle, drie maal), mevrouw en de heer P. Verlaan (P. Verlaan Zn., Leidschendam, twee maal), de heren W. J. Schouten en J. Boekensteijn (N.V. Boekensteijn, Delft, tien maal).

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 10