JUMPING AMSTERDAM 1971 Anders dan andere fil De heer A. H. Heineken overhandigt de zilveren beker aan de winnaar van het Jachtspringconcours om de Grote Prijs van Nederland, de Engelsman Harvey Smith, die met Johnnie Walker de laatste ronde van het zware parcours foutloos en in zeer snelle tijd aflegde. Rechts dokter H. Tetzner, voorzitter van Jumping Amsterdam. In de Heineken Bier Burcht was het alle avonden enorm druk. Rechts: ,,Les Chevaliers" betreden het strijdperk om een spectaculair middeleeuws riddersteekspel op te voeren. Onder: Twee ridders te paard stormen op elkaar af en het publiek kijkt geboeid toe. uit handen van de heer A.H. Heine ken, vice-voorzitter van Jumping Am sterdam, de zilveren beker in ont vangst nemen. Maar niet alleen op deze wijze mani festeerde Heineken zich. In de piste van de RAI was een groot aantal reclameborden met Heineken Bier aangebracht, die met name in de di recte televisieuitzendingen vele malen zeer duidelijk in beeld kwamen. Tevens had Heineken 1300 pallets beschikbaar gesteld, waarmee paar- denboxen werden geconstrueerd. Het grote Internationale Indoor Con cours Hippique „Jumping Amster dam", dat van donderdag 28 tot en met zondag 31 oktober voor de veer tiende maal werd gehouden, trok ook dit jaar weer vele duizenden mensen naar het Amsterdamse RAI-gebouw. Het was de organisatie van Jumping Amsterdam wederom gelukt de top van internationale springruiters, even als de nationale kernploeg, naar Am sterdam te krijgen. Eén van de hippische hoogtepunten was het Jachtspringconcours om de Grote Prijs van Nederland, een on derdeel, dat door Heineken werd ge sponsord. Na een zeer boeiende en spannende wedstrijd was het uiteinde lijk de Engelsman Harvey Smith, die met Johnnie Walker, in de laatste ronde het zware parcours foutloos en in zeer snelle tijd aflegde. Hij mocht 14

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 14