CENTRA BOSKOOP Prijsuitreiking Heineken Oud Bruin actie Amsterdam driedaagse de afname, door Sperwer, van de 50.000ste kist met enig fees telijk vertoon vastgesteld worden. Op deze beurs waren wij met Heine- ken en Amstel bier, het Vrumona- pakket en het Van Olffenassortiment in één stand verenigd. Op de najaarsbeurs in Zuidlaren. Van de beurzen, die in augustus zijn gehouden, is de Centra-driedaagse in Boskoop in ieder geval een uitschieter in gunstige zin geworden. De winke liers van Centra Randstad Bodegra ven kwamen in groten getale naar Boskoop, niet alleen om te kijken, maar vooral om zaken te doen. De verkoopresultaten waren dan ook goed te noemen. In de hal van hotel Florida waren wij deze keer vertegen woordigd met Heineken en Amstel bier en het Vrumona-assortiment. Aan het einde van het beursseizoen zouden wij graag nog een kantteke ning willen plaatsen. En wel ten aan zien van de kleine beurzen, die plaat selijk of op de regio gericht zijn. De duidelijk teruglopende aantallen be zoekers en de eveneens dalende Onze stand achter de kleine vijver-met- fonteintje, was het rustpunt op de Centra-najaarsbeurs in Boskoop. belangstelling van de zijde van deelnemers uit de sector van de fabri kanten vestigen eens temeer de aan dacht op de noodzaak van ernstige bezinning. Over de vraag namelijk of het niet (de hoogste) tijd is om andere wegen in te slaan. In deze tijd van bundeling van krachten is geen plaats meer voor versnippering. Want versnippering betekent verspil ling en dat is verlies. Tekenend voor de situatie wordt het als we moeten bekennen dat de uitschie ters. uitzonderingen zijn! Voor de kanskaartenactie met Oud Bruin, die enige tijd geleden door ons in de stad Amsterdam werd gehouden, bestond veel animo. De overgrote meerderheid van de winkeliers, die tevoren allen bezocht waren, heeft zich voor deze actie ingezet. Er waren enkele aantrekkelijke prijzen, waaronder een televisietoestel, dat gewonnen werd door de firma Leguijt Zoon. Op de foto ziet u de over handiging aan de heer J. Leguijt (links) door onze verte genwoordiger, de heer C. Jonker. Rechts de heer J. van 't Hof, districtsverkoopleider. 9

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 9