REORGANISATIE THUISVERBRUIK In de verkooporganisatie van de groep thuisverbruik bier is per 1 ok tober jl. een aantal wijzigingen van kracht geworden, die een verdere cen tralisering van de verkoopleidtng tot gevolg hebben. Belangrijk voor u te weten is dat het totale gebied voor de verkoop van Heineken en Amstel in twee gewesten verdeeld is. Het ene omvat globaal gezien het noorden en westen van ons land, terwijl het andere zich uitstrekt over de ooste lijke en zuidelijke provincies. Onze verkoopbelangen in deze twee gebie den zijn toevertrouwd aan de gewes telijk verkoopleiders D. Marck en J. A. Ritman, die ieder door drie districtverkoopleiders worden geas sisteerd. Het op bijgaande kaart met het cijfer I aangeduide gewest wordt door de heer Marck vanuit Rotterdam geleid. Gewest II staat onder verantwoorde lijkheid van de heer Ritman te 's-Hertogenbosch. De districtverkoop leiders in gewest I zijn de heren P. Hofman, district I A (Groningen, Friesland, Drente en Noord-Holland/ Noord); J. van 't Hof, district I B (Noord- Holland/Zuid, Zuid-Holland/Noord en Utrecht); J. Baas, district I C (Zuid-Holland/ Zuid). In gewest II staan de districten on der leiding van de heren H. J. M. Duijnstee, district IIA (Gelderland en Overijssel); P. J. H. Wilders, district II B (Lim burg en Noord-Brabant/Oost); E. Vledder, district II C (Zeeland en de rest van Noord-Brabant). De algemene verkoopleiding Neder land blijft berusten bij de heer G. T. Kleiberg, adjunct-directeur, die in de uitoefening van zijn functie ter zijde wordt gestaan door de heer A. van Son. De heer Van Son is direct ver antwoordelijk voor een aantal lande lijk gegroepeerde diensten. De contacten met hoofdkantoren van commerciële organisaties, grootwin kelbedrijven en coöperaties worden voor de merken Heineken en Amstel onderhouden door de heer G. F. van Dijken. Voor de goede orde laten wij tenslotte nog een overzicht volgen van de kan tooradressen van alle genoemde func tionarissen. Algemene verkoopleiding, de heer G. T. Kleiberg. Hoofd centrale diensten, de heer A. van Son. Hoofd landelijke contacten, de heer G. F. van Dijken. Mauritskade 14, Amsterdam, tel. 020-709111. Gewest I Gewestelijk verkoopleider, de heer D. Marck. Gewestelijk commercieel assistent, de heer T. van Bilsen. Districtverkoopleiders, de heren J. Baas, J. van 't Hof en P. Hofman. Crooswijksesingel 50, Rotterdam, tel. 010 - 114500. Gewest II Gewestelijk verkoopleider, de heer J. A. Ritman. Gewestelijk commercieel assistent, de heer J. Molle. Districtverkoopleiders, de heren H. J. M. Duijnstee, E. Vledder en P. J. H. Wilders. Gebouw Zuidwal, Beurtsestraat 30, Den Bosch, tel. 04100-22451. 3

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 3