COEBERGH SLUIT ZICH AAN BIJ HEINEKEN VRUMONA N.V. In dit nummer: De directie van Coebergh's Verenigde Distilleerderijen N.V. te Schiedam en de raad van bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. te Amsterdam hebben on langs het navolgende bekendgemaakt. De Coebergh-groep (met o.a. de merken Coebergh, Hoppe, Hulstkamp, Meder, Gatellier) sluit zich september/oktober 1971 voor 100% aan bij het Heineken-concern. Zoals bekend bezat Heineken sinds medio 1970 een deel neming in de Coebergh-groep van 50%met een optie op de resterende 50% Nadat de Friese distilleerderij Bokma in maart van dit jaar deel ging uitmaken van het Heineken-concern, ontstond de behoefte aan het kunnen voeren van een centraal beleid op het gebied van gedistilleerd en wijn. Dit was slechts mogelijk, indien ook de Coebergh-groep reeds thans eerder dan oorspronkelijk in de bedoeling lag voor 100% zou toetreden tot het Heineken-concern. De directie van Coebergh heeft voor deze gedachtengang ten volle begrip getoond en alle medewerking verleend aan het realiseren door Heineken van de bovengenoemde optie. Heineken prijst zich gelukkig de heer James Coebergh be reid te hebben gevonden nog tot 1 oktober 1972 aan te blijven als President-directeur van Coebergh's Verenigde Distilleerderijen N.V. De onderhavige transactie, die geheel in contanten plaats vindt, zal ook op langere termijn generlei nadelige gevol gen hebben voor de werkgelegenheid van het personeel van de Coebergh-groep. Uiteraard zijn de ondernemings raden en het personeel van Coebergh en Heineken tijdig van Voorgevel kantoor en distilleerderij te Schiedam. een en ander op de hoogte gesteld. Met de vakorganisaties is over de nieuwe situatie overleg gepleegd. Zoals u wellicht bekend is, worden de werkzaamheden van de Vrumona- groep. behalve door Vrumona N.V. zelf, verricht door haar dochterven nootschappen, te weten: B3 Vruch tensappen-Industrie N.V., N.V. Ca lypso, N.V. Hakado, Seven-Up Bottl ing Company Amsterdam N.V., Sev en-Up Bottling Company „Het Noor den" N.V., Seven-Up „Het Westen" C.V. en N.V. Verkoopmaatschappij voor Vrumonaprodukten. Ter vereenvoudiging van de gang van zaken worden met ingang van 1 oktober 1971 alle activiteiten van de ze vennootschappen overgedragen aan Vrumona N.V., die het bedrijf van genoemde maatschappijen zal voort zetten. Wij mogen er op wijzen, dat het vo renstaande uitsluitend betrekking heeft op verandering van de interne structuur van onze groep en mate rieel geen enkele wijziging brengt in de tussen u en ons bestaande relatie. Wel mogen wij u verzoeken, voor zover zulks voor u van toepassing is, in de met u bestaande rechtsverhou dingen) in plaats van de bovenbe doelde dochtermaatschappijen steeds te willen lezen en verstaan: Vrumona N.V. Tenslotte vermelden wij dat na 1 ok tober 1971 in het betalingsverkeer uit sluitend zal optreden Vrumona N.V. Coebergh sluit zich aan bij Heineken2 Vrumona N.V2 Reorganisatie thuisverbruik3 Amstel Gold in het nieuw4 Amstel blikbier opnieuw gedecoreerd6 Ook nieuw gezicht voor Amstel Oud Bruin6 Vrumona exclusief bij Mc Donald's7 Beurzen8 Prijsuitreiking Oud Bruin actie9 Onder nieuw dak10 C.H.I.O. 1971 in vogelvlucht14 Nieuwste SRV-wagen bij Van Bilsen N.V16 Amstel Gold Race startte in Zeeland17 Brouwerij-excursie voor toeristen18 Bergers Bierweek20 Grossier bracht fabrikant bij detaillist21 Heineken expositie op de Flevohof22 Leven in de bouwerij23 Diversen26 't Oude Tramhuys27 Reuzeglas op flatgebouw28 Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken Nederland N.V., afdeling Commercial Relations. Redactie/adres: W. J. Bruggeman, Postbus 455, Rotterdam. 2

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 2