BERGERS BIERWEEK Succesvolle herhaling 'Jfeineken Het buitengebeuren op de avond van de opening van Bergers (succesvolle tweede) Bierweek. reuzeblik, die overdag de bollenstreek doorkruist had, deed 's avonds in Lisse dienst als geluidswagen. Tegen het tijdstip van de opening arriveerde de wagen vóór Bergers slijterij met aan boord dé attractie van deze avond, schaats- crack Cees Verkerk, die in snel tempo trachtte alle jeug dige bewonderaars van een handtekening te voorzien. Nadat tamboers en majoretten hun hoor- en zichtbare steentjes aan het evenement hadden bijgedragen, tapte Cees Verkerk uit een miniatuur vaatje Bergers Bierweek met vaardige hand schuimend open. In de zaak nam de grote Heineken bhkbierdisplay als blikvanger een dominerende plaats in. Dat „zien doet kopen" nog steeds een van de belangrijkste verkoop gegevens is, bewees de reeds genoemde omzetstijging gedu rende deze bierweek, een succesvolle reprise, waarmee de initiatiefnemer opnieuw eer heeft ingelegd. Waarmee hij óók, door uw tussenkomst, andere ondernemers op het spoor zet van mogelijkheden tot extra activiteiten die kunnen leiden tot extra omzet. In hun, uw en ons belang! Blikvanger blikverkoper Een grote, van de zijde van de jeugd zelfs overweldigende belangstelling op de dag van de opening, vele positieve reacties en een duidelijk gestegen verkoop van blikbier, ziedaar de belangrijkste gegevens van Bergers Bierweek, die begin juli in Lisse gehouden werd. Evenals vorig jaar had de de heer J. J. Bergers, een actieve ondernemer, ook Voor hij de opening kon verrichten, moest Cees Verkerk een grote schare jeugdige bewonderaars tevreden stellen. nu weer zijn slijterij gedurende een volle week geheel in het teken van bier, blikbier deze keer met als thema „recreatie", gezet. Een klinkende reclamecampagne zorgde ervoor, dat dit bierevenement allerwegen aandacht trok. Advertenties, raambiljetten, een sprekende etalage com pleet met een wedstrijd (raden hoeveel kroonkurken de Heineken bierlaars bevatte) en een uitbundig versierde gevel brachten op de avond van de opening vele belang stellenden op de been. De Heineken reclamewagen-met - 20

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 20