AMSTEL GOLD RACE STARTTE IN ZEELAND In afwachting van de komst van de bezoekers. Op de laatste dag van de najaars- beurs van Cok N.V. te Kapelle (Z.) vond de uitreiking plaats van een der prijzen in de kanskaartenactie, die enige tijd geleden voor de af nemers van deze T.I.P.-groothandel gehouden werd. Voor deze actie wa ren door Cok N.V. veertig rond vluchten boven Zeeland beschikbaar gesteld. Een van de gelukkige win naars was de heer F. de Cock, be drijfsleider van een der supermarkten van de firma Matteeuws in Axel. Tijdens zijn bezoek aan de beurs werd hem de prijs overhandigd door de heer J. L. Cok, commercieel direc teur van genoemde groothandel. In tegenstelling tot sommige andere najaarsbeurzen werd de show van Cok N.V. druk bezocht en waren de zakelijke resultaten alleszins be vredigend. Met onze biermerken Hei- neken, Amstel en Van Vollenhoven Stout stonden wij in een aantrekke lijke stand op het toneel letterlijk voor het voetlicht. Bijzonder groot was de belangstelling voor het on langs uitgebrachte, vernieuwde Am- stel Gold. In onze stand was onder het motto „Doe mee aan de Gold Race" als speciale attractie een home trainer opgesteld. Vele bezoekers maakten hierop een rit-op-de-plaats, waarbij tijdens de sprint snelheden van rond de zestig kilometer per uur heel gewoon waren. Waarmee Zee land met recht de eer van de start van deze Amstel Gold Race voor zich opeiste. Rechts: De heer J. L. Cok (r.) overhandigt een van de prijswinnaars, de heer F. de Cock, zijn rondvlucht. Onder: Onze bierstand met als bemanning de vertegen woordigers A. van der Hey- de (I.) en J. P. de Visser. Links de home-trainer.

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 17