HAGEX onder nieuw dak N.V. Handelmij. Het groothandelsgebouw van de N.V. Hagex in Den Haag. Op de tweede verdieping bevindt zich een ruimte (met aparte toegang), die voor zaalexploitatie geschikt is. De openingshandeling werd verricht door de heren Steijger (I.) en Wijsman, die vergezeld van hun echtgenoten per Heineken bierkoets arriveerden. Een beeld van de geweldige drukte tijdens de receptie. Sinds 30 juni jl. heeft ook Den Haag een groothandelsgebouw. Deze aan duiding prijkt, samen met de firma naam, aan de gevel van het nieuwe pand, dat op die dag door de zb- groothandel N.V. Hagex aan de 's Gravenzandelaan in gebruik geno men werd. De officiële opening ging gepaard met een kort vuurwerk, dat ontstoken werd door twee klanten- van-het-eerste-uur (34 jaar geleden), de heren J. Steijger en B. Wijsman. De vele aanwezigen (ruim duizend gasten bezochten de receptie) konden het spektakel, waarbij zich hoog in de lucht de Haagse vlag ont plooide, volgen via een gesloten tv- circuit. Ook de buurtbewoners waren door middel van een brief, verge zeld van een attentie, bij deze fees telijke opening betrokken. Aan de 's Gravenzandelaan beschikt de N.V. Hagex nu over een nuttige vloeroppervlakte van in totaal 2500 m2, waarvan 2100 m2 bebouwd is. Hierbij-dient te worden aangetekend, Deze keer komen de reportages uit Den Haag, Malden en Utrecht, waar respectievelijk een zb-groothandel in levensmiddelen en twee drankengroothandels onder nieuw dak kwamen. Het waren de N.V. Handelmij Hagex, A. A. Meijer N.V. en Merkens Drankengroothandel, be drijven, die in de afgelopen dertig tot veertig jaren een gestage groei doormaakten, waardoor een nieuwe start vanuit een nieuwe vestiging noodzakelijk werd. 10

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 10