Plpwjrf BAR-DANCING EL TORO GOES Rechts: El Toro: achtergevel werd voorzijde. Een gedeelte van het interieur van het hoofdrestaurant. worden verwacht, zal voor korte of lange tijd neerstrijken in een van de beide restaurants. Het grote café-restaurant, dat dicht bij de ingang van het park ligt, heeft een capa citeit van 450 zitplaatsen. Het beschikt over twee vier kante eetzalen en een rechthoekig café-restaurantgedeelte. Het ontwerp voor de inrichting van het geheel, dat wil zeggen met inbegrip van het buffet en de keuken, is door het bouwbureau gemaakt. De plattegrond van de door ons geprojecteerde keuken werd onder meer in Misset's Horeca van 19 maart afgebeeld, voorzien van een toelichting. Voorts werden adviezen uitgebracht met betrekking tot de inrichting van de self-service counter in de Caroussel. Dit stervormige, aan de vijver gelegen zelfbedieningsrestaurant met zijn royale, grotendeels beschutte terrassen zal onge twijfeld een van de favoriete plekjes van de Flevohof worden. Deze nieuwe bar-dancing is ondergebracht in een voor malig herenhuis aan de Vismarkt. Het pand dateert zeer waafschijnlijk uit het midden van de 17e eeuw. Doordat Goes in het verleden haar stratenplan heeft gewijzigd, kwam de achtergevel van dit historische pand aan de straatzijde te liggen. Aan het open karakter van deze gevel is duidelijk te zien dat hij aan een tuin grensde. Deze gevel is het enige overgebleven element van historische waarde. De rest van het pand is in de loop der jaren gesloopt. Zo Het hoofdrestaurant bij de ingang van de Flevohof. Aan de linker- en de rechterzijde bevinden zich de vierkante zalen, in het midden ziet u het rechthoekige gedeelte. is met name de voorgevel opgeofferd aan een uitbreiding in de diepte. Het pand heeft door bovengenoemde wijzigingen een smalle en diepe vorm gekregen. In deze ruimte is de nieuwe bar- dancing ondergebracht. Het is een uitgesproken avondzaak waarbij de sfeer grotendeels wordt verkregen door getemperd en gekleurd licht. De kleine glazen dansvloer wordt van onderen, even eens door gekleurd licht, verlicht. Langs de wanden zijn in bajonetvorm een drankenbar en zitjes aangebracht, die met een stijlvolle betimmering zijn omlijst. De wanden werden voor een groot gedeelte in schoon metselwerk en in diep rode gevelsteen uitgevoerd. Links: Drankenbars en zitjes in bajonetvorm langs de wanden. 25

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 25