m Mrnmwmmmmmï Een gedeelte van het reusachtige magazijn. door de heer C. Boonstra, directeur SRV Nederland. Groot was de belang stelling, zowel voor de opening als voor de beurs, welke diezelfde en de volgende dag gehouden werd. Aan deze beurs, die een succesvol verloop had, namen maar liefst 42 fabrikan ten deel. Het verzorgingsgebied van deze le vensmiddelengroothandel omvat on der meer het Eiland van Dordrecht, de Alblasserwaard, de Vijfherenlan- den en de Hoekse Waard. Voor het afleveren zijn zes vrachtwagens, met een laadgewicht variërend van 5 tot 8 ton beschikbaar, terwijl in het ma gazijn met drie heftrucks gewerkt wordt. Men voert het gehele levens middelenassortiment en richt zich uit sluitend op de melkhandel, waaronder ook de bevoorrading van 47 rijdende winkels valt. De laadkuil (vier tracés) in het nieuwe pand wordt als een duidelijk voordeel ervaren: de laad- en lostijd wordt er met minstens de helft door bekort. De administratie is ook hier uitgerust met moderne elektronische appara tuur. De directie van de N.V., die vijftig personeelsleden telt, wordt ge voerd door de heren D. van der Pol (commercieel) en J. van der Pol (technisch), die wij, mèt hun collega's van de eerder genoemde nieuwe be drijven, van harte gelukwensen met het bereiken van deze mijlpaal. Rechts: De laadkuil onder nieuw dak Onder:waarmee een aanzienlijke ver korting van de laad- en lostijd wordt bereikt. Rechtsonder: De heren D. (links) en J. van der Pol tonen het cadeau namens Heineken, een montage van kleurenfoto's van het oude en van (de bouw van) het nieuwe pand. 20

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 20