WED. H. VISSER N.V. bedrijfsleider. Onder de kantoren is een aparte ruimte gemaakt voor de losse flessen (50.000) gedistilleerd. Ook onder de woning is bergruimte geschapen. Verder treft men op de begane grond nog een showroom an nex verkoopruimte aan. Uitbreiding van het pand, waarvan de bouw ongeveer vijf maanden in beslag nam, is mogelijk, zelfs tot honderd procent. Het buitenterrein tenslotte heeft een oppervlakte van 3600 m2. Gelukwensen van de heer Kranenberg bij de aanbieding van het cadeau namens Heineken aan de heer De Vries (rechts) Apeldoorn, 3 mei 1971. De officiële opening van Drankenhandel Visser droeg, wegens familieomstandigheden, een sober karakter. Na een korte toe spraak, waarin hij onder meer de uit stekende manier van zaken doen, vroeger en nu, van de heren Visser memoreerde, onthulde de heer Kra nenberg het cadeau namens Heineken. Dit bestond uit een plaquette, een zogenoemde timmerije (metaal op hout), waarvan de voorstelling de re latie Heineken-Visser symboliseert. Daarna volgde de receptie tijdens welke de familie Visser vele geluk wensen en geschenken in ontvangst mocht nemen. De relatie tussen Heineken en Visser Goede in- en uitvalswegen. Achter de sprekers stond een reusachtige rond een antieke brandweerauto opgebouwde drankendisplay opgesteld. tenslotte in de drankenhandel een markt had opgebouwd. Het succes van het ondernemerschap van de heer De Vries was, aldus onze directeur, niet alleen te danken aan diens ver diensten op zakelijk gebied. In het intermenselijk verkeer moet ook de geest van de juiste benadering aan wezig zijn en mogen goede mense lijke verhoudingen niet ontbreken. De heer Kranenberg bood namens Heineken een fraaie bureaulamp aan, waarna hij door een druk op de knop in de reusachtige, rond een antieke brandweerauto opgebouwde dranken display een sprankelend licht- en klankspel in beweging bracht. Na de toespraken vond de reeds ge noemde loterij plaats, onder leiding van ceremoniemeester C. Dik, die bij de voorbereidingen zijn inspiratie had gevonden in de jongste verkie zingen. Met een uitgebreid dankwoord van de heer De Vries, die wethouder Van den Bosch een cheque als bij drage voor een speeltuin in Den Hel der overhandigde, werd deze feeste lijke opening besloten. Het nieuwe pand van Drankenhandel De Vries omvat behalve het negen meter hoge magazijn, waarin de kan toren en dienstruimten zich boven bevinden, ook een woning voor de 17

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 17