onder nieuw dak DRANKENHANDEL DE VRIES In de afgelopen periode vestigden, kort na elkaar, drie groothandelsbedrijven zich in een nieuw huis. Dat ge beurde in een tijdsbestek van drie weken, van eind april tot half mei, achtereenvolgens in het noorden, het oosten en het westen van ons land. Onder nieuw dak kwamen twee drankenhandels (Den Helder en Apel doorn) en een levensmiddelengroothandel (Dubbeldam). Den Helder, 27 april 1971. De inge bruikneming van de 836 nr grote nieuwbouw van Drankenhandel De Vries is niet ongemerkt voorbijge gaan. De talrijke genodigden kregen een zorgvuldig voorbereid openings programma voorgeschoteld, dat was opgebouwd rond de verschillende toe spraken en dat werd besloten met een geanimeerde loterij. De wethouder van stadsontwikkeling en economische zaken, drs. G. van den Bosch, verrichtte de officiële opening door het opendraaien van de kraan van een koolzuurcilinder, waar na zich een grote ballon vulde waar op de woorden „Blijf uw partij mee- blazen" zichtbaar werden. Even te voren hadden de aanwezigen de han den reeds op elkaar gebracht toen tijdens de toespraak van de wethou der diens woorden „dat er op een gegeven ogenblik schot in de zaak (van de heer De Vries) kwam", let terlijk geïllustreerd werden door een in Schots costuum gestoken figuur, die begeleid door doedelzakmuziek zich aan de genodigden presenteerde. Namens Heineken sprak groepsdi- Het nieuwe pand van Drankenhandel De Vries. Op de voorgrond de woning van de bedrijfs leider. recteur horeca de heer P. Kranen- berg, die in het kort schetste hoe de heer De Vries, uit de maritieme in de commerciële sfeer beland, zich Een gedeelte van het magazijn, Schot in de zaak 16

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 16