ALLES VOOR EVA VALKENBURG Hoekje van onze stand op de Alles voor Eva beurs. VOTED tm wary naar de huishoudelijk getinte beurs in het Zuidlimburgse Valkenburg, waar, naar de naam zei, alles voor hen te vinden was. Natuurlijk is „alles" wat overdreven, maar een heleboel was er toch wel te zien in het Eurohalcom- plex, dat zich bij deze gelegenheid mocht verheugen in de belangstelling van bijna 100.000 bezoekers. Het vijfhonderdste echtpaar dat de poorten passeerde, ja ook Adam was welkom, kreeg van een makelaarskantoor een reis van een maand naar Spanje aangeboden. Uiteraard werd hier even een pilsje op gedronken in de Heineken stand. Onze stand op de Alles-voor-Eva beurs was wat eenvoudig gehouden, maar mocht er ondanks dat beslist wel zijn. Beter gezegd, moést er zijn, want de temperatuur was door de uitbundige zonneschijn zo opgelopen dat er vele dorstige kelen waren, waarvoor ruim 3.000 liter pils nodig was en ruim 500 liter Oud bruin werd geschonken. Hiermee werd bewezen dat ook bij onze landgenoten in het zuiden Heineken zeer welkom is. Boven: Een gedeelte van de hoek- stand (rechts) met aan de andere zijde van het looppad de kopstand en daarboven de eveneens fraai beschilderde muur. Links: leder bekeek de stand op zijn eigen manier. Rechts: Zal ik wel ,,in-painten" of niet stand, gebruik maken om zich creatief uit te leven met penseel en verf. Beslist een bezoek waard was ook, in het zogenoemde inter nationale gedeelte, de eilandstand van Whitbread. Ter pre sentatie van dit Engelse bier, dat in Nederland door Hei neken gedistribueerd wordt, was hier een antieke pub ge creëerd, die veel bewondering oogstte. Ondanks dit alles en de bekendheid die via dagbladen en radio aan de Tweener Expo '71 werd gegeven, bleef het bezoekersaantal enigszins beneden de verwachtingen. Het prille begin van het vakantieseizoen en het daarmee gepaard gaande uitgesproken zomerweer bracht in de periode 30 april tot en met 9 mei een groot aantal Eva's

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 12