onder nieuw dak NIEUW KANTOOR VOOR BLERICK INDOOR BRABANT AMSTEL-GOLDRACE (vervolg) Op 31 maart werden de nieuwe kantoren van de bij S.R.V. aangesloten groothandel Vereniging van Melkhandelaren te Blerick officieel in gebruik genomen. De zeer smaakvol en efficient ingedeelde ruimten beslaan thans een oppervlakte van 400 nr. Daar op diezelfde dag de heer A. J. Th. van Aerts, directeur van bovengenoemde groothandel, het feit herdacht 121/2 jaar geleden in dienst te zijn getreden, was er een dubbele reden om feest te vieren. Dat men in Limburg weet wat feestvieren is, werd nog eens duidelijk onderstreept tijdens de zeer drukbezochte receptie (ongeveer 1500 gasten!) in de avonduren. De ver zorging van de receptie was in handen van Heineken, Vru- mona en Van Olffen. Via een zeer representatieve stand vonden de aldaar geschonken dranken gretig aftrek. Dat men hier te doen heeft met een zeer dynamisch en snelgroeiend bedrijf bleek uit de toespraak van de heer Van Aerts na afloop, waarin hij onder meer meedeelde dat de plannen voor verdere uitbreiding reeds klaarliggen. Gezicht op het nieuwe, fraaie kantoor. In deze ruimte konden de bezoekers tijdens de receptie kiezen uit de produkten van het assortiment waar muziek in zit. De winnaar, Frans Verbeeck, kreeg bloemen en een kiss van de ronde miss. Zondag 28 maart startte voor de zesde maal, maar voor het eerst in Heerlen, de in de wereld van de sport alom bekende Amstel-Goldrace. Het startschot werd gelost door loco-burgemeester J. C. Schlösser van Heerlen op het plein voor de Stadsschouwburg. De strijd zou zoals gebrui kelijk na 240 km eindigen in Meerssen. Het grote verschil echter met voorgaande jaren, toen in Helmond gestart werd, zat in het parcours. In plaats van 100 km over vlak terrein en 140 km door heuvelland was nu de gehele af stand uitgezet op Zuidlimburgse bodem. Oud beroepsren ner Eddy Beugels noemde het parcours dan ook niet voor niets zeer moeilijk. Algemeen vreesde men dat slechts een miniem groepje renners de afstand zou uitrijden, maar dankzij de uitstekende weersomstandigheden en met de steun van enige honderdduizenden toeschouwers bereikten toch nog 47 van de 105 deelnemers de finish. Winnaar werd Frans Verbeeck, die hierdoor in aanmerking kwam Van 12 tot en met 14 maart vond in Den Bosch de vijfde „Indoor Brabant" plaats. Op de tweede dag van dit inter nationale concours hippique was het publiek in de uitver kochte Brabanthallen getuige van het springconcours om de grote prijs van Brabant. Een prijs die door Heineken werd aangeboden. Vele eminente ruiters uit binnen- en buitenland maakten van dit onderdeel een boeiend schouw spel, terwijl voor de aanvang en in de pauze aan het ge beuren luister werd bijgezet door de Heineken fanfare. Ook van de zijde van de pers was de belangstelling groot. De N.O.S. wijdde zelfs anderhalf uur zendtijd aan een rechtstreekse televisiereportage. Winnaar van de grote prijs van Brabant werd de Duitser Alwin Schockemöhle op het paard Dorian Gray. Na mens Heineken overhandigde de heer J. G. Timmer hem de trofee. voor de eerste prijs van 2.000,Na afloop werd in het stadhuis door de gemeente Meerssen een receptie aange boden, bij welke gelegenheid de winnaar van de eerste prijs uit handen van de heer J. G. Timmer ook de extra prijs in ontvangst mocht nemen. Deze bestond uit een ul- trachron „Longines" sporthorloge. Tot grote vreugde van de aanwezigen deelde de heer Timmer mede dat de Amstel Gold Race voor volgend jaar alweer vaststaat. 12

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 12