IciAS GLAS GLAI GLAS GLAI gonnen is en wel onder de naam Eerste Rotterdamse Zelfbedienings- grossierderij ZetGé. In die jaren heeft het bedrijf een stormachtige groei doorgemaakt. De nieuwe verkoophal op het industrie terrein van Groot-IJsselmonde kwam in de plaats van de vestiging aan de Katendrechtsestraat, die reeds jaren aan vervanging toe was. Deze ver vanging moest echter op zich laten wachten, daar in 1967 belangrijke bedragen nodig waren voor twee nieuwe panden, een in Rotterdam- West en een in Vlaardingen. De nieuwe hal heeft een vloeropper vlakte van ruim 2100 m2. Het ge bouw is vrijdragend opgetrokken, zo dat de gehele vloeroppervlakte benut kan worden. Voor het interne ver voer zijn twee elektrische heftrucks en een aantal handpallettrucks be schikbaar. De inrichting is zodanig, dat alle goederen gepalletiseerd kun nen worden verwerkt. De heren G. Passchier (links) en W. Passchier gunden zich nauwelijks even tijd om bij 15 jaar bedrijvigheid stil te staan. want Een gedeelte van de 2100 m2 grote verkoophal. Met het in gebruik nemen van dit nieuwe pand heeft het nieuwbouw- programma zijn beslag gekregen. Gebr. Passchier N.V. heeft nu de be schikking over drie moderne vesti gingen met een gezamenlijke bedrijfs- oppervlakte van 6150 m2 en minstens 5000 m2 eigen parkeerterrein. Sinds enkele jaren wordt de inkoop voor Passchier N.V. en voor nog drie andere zelfbedieningsgroothandels uit gevoerd door het Gemeenschappelijk Inkoop Bureau te Tiel. De omzet van dit bureau zal dit jaar ruim 110 mil joen gulden bedragen, waarvan een kwart voor rekening komt van Gebr. Passchier. De in de aanhef genoemde „kroon op het werk" betekent niet de vol tooiing van het werk. Want naar wij vernamen van de heer P. J. L. Del haas, directie-assistent, liggen de plannen voor verdere uitbreiding van het aantal vestigingen al gereed. Heineken blikbier vond gretig aftrek. De actie met onze beide merken had vele deelnemers. 11

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 11