onder nieuw dak Nu drie moderne bedrijven DERDE PAND VAN P. C. KOOLE N.V. GEBR. PASSCHIER N.V. aBHMri Ifeüwiwn Een dronk op de goede start van de nieuwe vestiging. Rechts de heer C. Visscher, be drijfsleider van P. C. Koole N.V. Goes, links de heer J. de Visser, vertegenwoordiger van Van Olffen en in het midden de heer A. van der Heyde, vertegenwoordiger thuisverbruik Heineken Aan de twee bedrijfspanden, respec tievelijk in Middelburg en in Zierik- zee, die de Brug-grossier P. C. Koole N.V. reeds in gebruik heeft, werd onlangs een derde toegevoegd, toen op 25 februari in Goes het nieuwe groothandelcentrum aan de Industrie straat in bedrijf genomen werd. Dat gebeurde, zonder officieel vertoon, met het houden van een „open huis", waarbij ook Heineken en Van Olffen met in het oog vallende uitstallingen acte de présence gaven. Het nieuwe pand is 1500 m2 groot. Via een 12 meter lange rollenbaan worden de goederen vanuit het ma gazijn naar de te beladen auto ge voerd. Deze rollenbaan is voorzien van een remklep. Hiermee kan, kort vcor het beëindigen van de belading van een bepaalde auto, de goederen stroom onderbroken worden. Zodra de volgende wagen zijn plaats heeft ingenomen, wordt de remklep inge trokken, waarna de goederenstroom zich weer in beweging zet. Links: Overzicht van een goede presentatie van de biermerken in een zb-groothandel. In het midden van de foto de informatiestand van Heineken. Een gedeelte van de 12 meter lange rollenbaan. De opening, op 16 maart, van een nieuwe, royaal bemeten verkoophal in Rotterdam-Zuid betekende voor de firma Passchier de kroon op het werk: vijftien jaar zelfbedienings groothandel, een systeem waarmee zij destijds als eerste in Nederland be- Een drukte van belang bij het nieuwe bedrijf van Gebr. Passchier N.V. in Rotterdam-Zuid. 10

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 10