HEINEKEN IN 1969-1970 HERGROEPERING VAN HEINEKEN S BIERBROUWERIJ MAATSCHAPPIJ N.V. ALGEMEEN Het verslag van de raad van bestuur aan aandeelhouders begint met woorden van dank en grote waardering aan het adres van de op 25 februari 1971 af tredende voorzitter van de raad van commissarissen, jhr. P. R. Feith, voor alles wat hij gedurende 43 jaar voor Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. heeft verricht. Het verslag kondigt aan dat jhr. O. A. E. E. L. Wittert van Hoogland in de aanstaande vergadering van aandeelhouders zal aftreden als lid en voorzitter van de raad van bestuur. Ook betuigt de raad van bestuur zijn erkentelijkheid jegens het op 1 oktober 1970 afgetreden lid van de raad van bestuur mr. E. Egberts voor de vele en goede diensten, welke hij heeft be wezen gedurende zijn 20-jarige loopbaan bij Amstel Brouwerij N.V. en laatste lijk gedurende twee jaar na de fusie HeinekenlAmstel bij Heineken's Bier brouwerij Maatschappij N.V. De ingang van het hoofdkantoor van Heineken Nederland N.V., Maurits- kade 14 te Amsterdam. Het boekjaar 1969/1970 is voor het concern succesvol geweest. Hiertoe heeft de mooie voorzomer ongetwijfeld bijgedragen, maar het efficiënte samenspel van de medewerkers in de geïntegreerde onderneming is zeker even belangrijk geweest. De raad van bestuur spreekt hiervoor gaarne zijn grote erkentelijkheid uit. Hij is te meer gelukkig met de behaalde k resultaten, omdat deze werden bereikt in een economisch klimaat in W Nederland, dat reden tot zorgen geeft. Eind september 1970 zijn door Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. berichten verzonden over de hergroepe ring binnen het concern. Hoe de organisatie binnen Heineken's Bierbrouwerij Maat schappij nu geworden is, leest u in grote trekken hieronder. Onder de moedermaatschappij Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. ressorteren drie Divisies. Voor u is van het meeste belang de Divisie Commercie Nederland, waarin zijn ondergebracht alle binnenlandse verkoopbelangen zoals die voordien werden uitgeoefend door Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. en Amstel Brouwerij N.V. De activiteiten van de Divisie Commercie Nederland zijn ondergebracht in Heineken Nederland N.V. Heineken Nederland N.V. omvat vier groepen, te weten de horecagroep, de groep thuisverbruik, de groep distributie en een groep die zich onder meer bezig houdt met de wijn en gedistilleerdmarkt. Vier gewestelijke verkoopkantoren (Amsterdam, Rotter dam, Den Bosch en Zwolle/Assen) dragen zorg voor een goed verloop van de veel omvattende service, die aan groothan delsbedrijven en detaillisten op de Nederlandse markt wordt verleend. De frisdrankensector (Vrumona) blijft bin nen deze divisie als een complete eenheid doorwerken. Voor zover nodig wijzen wij u erop dat het hoofdkantoor van Heineken Nederland N.V. gevestigd is te Amsterdam aan de Mauritskade nummer 14. Dit kantoor kunt u, even als het kantoor aan het Weteringplantsoen, bereiken onder telefoonnummer 020-709111. Voorts ressorteert onder Heineken's Bierbrouwerij Maat schappij de Divisie Internationaal, die alle activiteiten om vat op het gebied van het deelnemen in buitenlandse brou werijen, alsmede alle activiteiten betreffende de verkoop van Heineken en Amstel buiten de grenzen. Tenslotte ressorteert onder Heineken's Bierbrouwerij Maat schappij de Technische Divisie, die alle produktie-activitei- ten binnen Nederland omvat en tevens op grond van de in de Nederlandse brouwerijen verworven know-how, tech nische adviezen geeft aan de Internationale Divisie. 3

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 7