VRUMONA FINALE NATIONALE BIERTAPWEDSTRIJDEN 1970 HORECABEURS GOES Heineken afspraken daartoe gemaakt. Geduren de de drie Goese dagen, 26, 27 en 28 januari, hebben verscheidene hon derden horecarelaties onze stand, die letterlijk en figuurlijk het centrum van de beurs vormde, bezocht. Al met al konden wij ook hier op een ge slaagde concernpresentatie terugzien. Met leedwezen geven wij ken nis van het overlijden van de heer C. J. M. van den Brüle, die op 25 januari jl. ten ge volge van een noodlottig verkeersongeval, waarbij hij buiten zijn schuld betrokken raakte, om het leven kwam. De heer Van den Brüle, die in 1958 op 39-jarige leeftijd in dienst trad bij de Amstel Brouwerij, was als vertegen woordiger horeca achtereen volgens werkzaam in Amster dam, in de provincie Noord- Holland en sinds 1966 in Gelderland. Wij verloren in hem een ge waardeerd medewerker, die door zijn vakkennis, enthou siasme en collegialiteit bij een ieder gezien was. Voor de achttiende maal werd op 13 januari jl. in een volbezette Noordhal van de RAI de finale van de nationale biertapwedstrijden 1970 gehouden. Nadat opnieuw de bekwaamste bier tappers en biertapsters van het af gelopen jaar hun beste beentje hadden voorgezet, volgde de door enkele barrages extra spannende prijzen- ronde. De uitslag werd tenslotte: EENMANSZAKEN 1. en kampioen, de heer H. Burgers- dijk van café-restaurant „De Rusthoek" in Wateringen. 2. de heer R. A. van Dinteren van café-restaurant „Biesboschzicht" in Hank. 3. de heer H. H. Walschot van de stationsrestauratie in Venlo. 4. de heer Th. Verheijen van café „De Poort van Limburg" in Mook. 5. de heer L. J. A. van der Wens' van café „De Drie Ballons" in Rotterdam TEAMS 1. en kampioen, de heer F. C. A. Goessens en mevrouw E. Wesché- Coumans van de „Victoria Taver ne" in Maastricht. De kampioenen, v.l.n.r. de heer Burgersdijk, me vrouw Wesché-Coumans en de heer Goessens. 2. De heer A. Udo en mevrouw J. Udo-van Lint van café ,,'t Veer huis" in Maassluis. 3. De heren A. van Hilst en j. van Hese van hotel-café-restaurant ,,'t Wapen van Zeeland" in Axel. 4. De heer P. H. Oldenburger en mevrouw A. Oldenburger-Broek van café „De Witte Raaf" in Groningen. 5. De heren W. H. Brugmans en F. Pieterse van café „De Karse- boom" in Den Burg. Eind januari werd in Goes de achtste Horecabeurs voor Zeeland gehouden. In onze concernstand, ruim 50 m2 groot, was deze keer een belangrijk deel van het assortiment vertegen woordigd. Niet alleen de merken Amstel en Heineken en de Vrumona- produkten, maar ook de Whitbread bieren Pale Ale en Brewmaster even als het Guinness stout waren in het beurspakket ondergebracht. Vooral Onze stand op de Goese Horecabeurs. het Engelse bier trok, mede dankzij een actie, veel belangstelling, vooral van de zijde van de horeca-onder- nemers, van wie ruim honderd voor de eerste maal hierop een bestelling opgaven terwijl ook een aantal agen ten een order plaatste. Evenals op de Horecava lag ook bij onze deelname aan de beurs in Goes het accent op het zakelijke gedeelte. Behalve het noteren van orders werden oude contacten verstevigd en nieuwe gelegd, adviezen gegeven of Een aantal van onze afnemers is in deze 18e finale bijzonder succesvol geweest. In de categorie eenmans zaken eisten zij met de tweede, derde, vierde en vijfde plaats bijna alle prij zen voor zich op. Bij de teams waren voor onze afnemers in Maastricht en Den Burg respectievelijk het lands kampioenschap en de vijfde plaats weggelegd. Onze hartelijke geluk wensen gaan naar al deze beste bier tappers, evenals naar diegenen van onze afnemers, die een eervolle ver melding ontvingen. 12

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 16