de begane grond in de Europahal bevond zich de afdeling produkten. Hier werden nieuwe produkten geproefd en verkocht. Vrumona was in deze afdeling vertegenwoordigd met zijn Bitter Lemon, Bitter Oran ge, Bitter Soda en de Nectar dranken, Coebergh Distilleerderijen met het nieuwe produkt 'Minstreel', terwijl in de biersector de Engelse bie ren Brewmaster en Pale Ale van Whitbread en voorts het Guinness stout gepropageerd werden. Op het balkon bevond zich de afdeling diensten. Hier konden onze afnemers te rade gaan bij de commercieel-technische dienst, de auto- matenservice van Vrumona, het Heineken bouwbureau, de afdeling horeca-bemiddeling en de juridische dienst. In een rustige sfeer kon hier een zakelijk gesprek gevoerd worden zonder door het toch altijd enigszins rumoerige Horecava-wereldje te worden gestoord. Aan de achterzijde, grenzend aan de hierboven beschreven standruimten, bevond zich het zeer succesvolle bierterras, waar men kon ontspannen en uitrusten van de vermoeienissen onder het genot van een biertje of een frisdrank. In deze ruimte stond ook de zogenaamde merkenboom, een ijzeren bouwsel waaraan de lichtbakken van alle vertegenwoordigde merken van het Heineken concern waren aangebracht. De voorpagina van dit blad geeft u een fraai beeld van deze mast, zij het met een wijziging in het Amstel-embleem, waarover u elders in dit blad meer heeft kunnen lezen. Al met al is deze Heineken manifestatie die het motto droeg „Heineken Zakencentrum" een groot succes geworden. "het assortiment waar muzi®k in zi* Even een rustig moment op het bierterras, waar meestal een overstelpende drukte heerste. Een gedeelte van het bierterras. 11

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 15