Vrumona B.V. Personeel en organisatie Directie In augustus werden we opgeschrikt door het plotse linge overlijden van de algemeen directeur, de heer ir. L.A.Ch. Rottier. De heer R. Overgaauw is in sep tember door de Raad van Bestuur benoemd als zijn opvolger. Herstructurering Naar aanleiding van het onderzoek Structureel Ren dementsherstel van Vrumona, waarover in de So ciaal Jaarverslagen 1985 en 1986 melding is ge maakt, werden ook in 1987 besluiten uitgevoerd die een grote invloed hebben gehad op de medewer kers en de organisatie. In nauw en goed overleg met de ondernemingsraad vond een verdere afslanking plaats van het personeelsbestand. Lag het accent van de afslanking in 1986 nog op de commerciële functies, in 1987 was de afslanking gericht op de produktie-afdelingen. In verband hiermee heeft een vertegenwoordiger van produktie zitting in de bege leidingscommissie genomen. Binnen de produktie-afdeling kon een afslanking ge realiseerd worden van 25 medewerkers. Dit was mogelijk als gevolg van al uitgevoerde efficiency ver hogende maatregelen en arbeidsbesparende inves teringen. Gestreefd wordt naar een vereenvoudigde organisa tie met een grotere flexibiliteit en slagvaardigheid, waarvoor op belangrijke onderdelen aanpassingen plaatsvonden. Zo werd besloten de produktie-organisatie terug te brengen tot de afdelingen die rechtstreeks met de produktie verband houden. In het jaarverslag 1986 werd al melding gemaakt van de installering van de projectgroep Produktiebestu- ring en goederenstroombeheersing als onderdeel van het Herstructureringsbesluit Vrumona. Uit de vele activiteiten die door deze projectgroep zijn uitgevoerd kan geconcludeerd worden dat met name op het gebied van produktie-, opslag-, ver koopplanning en -besturing belangrijke verbeterin gen zijn bewerkstelligd. Daarnaast werd een aantal modellen ontwikkeld waardoor bijvoorbeeld revi sies, het inhuren van externe opslagruimte en het vaststellen van de benodigde minimum voorraden effectiever kon worden gepland. De projectgroep

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1987 | | pagina 31