Heineken Nederland B.V. W JNEKEN Commercie Bier Algemeen In het kader van het kwaliteitsverbeteringsproject Heineken Nederland werden door de verschillende managementteams activiteitenplannen opgesteld die binnen de verschillende afdelingen besproken wer den. Gelijktijdig werden ook de uitkomsten van het personeelsonderzoek besproken. Op basis van de vertoning van de video over alcohol en werk aan alle medewerkers, vond per afdeling dis cussie plaats over de problematiek en het gevoerde en te voeren beleid. Ondernemingsraden In 1987 is op positieve en constructieve wijze overleg gevoerd met de verschillende ondernemingsraden. De behandelde onderwerpen betroffen o.a. arbeids tijdverkorting, follow-up organisatieplannen Horeca- gebieden en reorganisatie CTD/HTS. Physieke Distributie In 1987 vond de afronding plaats van de sluiting van het Distributiecentrum Bullewijk en de opheffing van de afdeling Physieke Distributie Van der Helststraat. Acht medewerkers maakten gebruik van de 575 jari gen-regeling uit de ROWOR. Horecagebieden Het organisatie-ontwikkelingsproces dat een aantal jaren geleden is gestart, werd voortgezet en heeft geleid tot heroverweging van de taakinhoud van de functie Chef de Bureau, nu Hoofd Planning en Con trol. Ook werd het besluit genomen om de functie Hoofd Distributie Technische Diensten op te heffen. Ten aanzien van de functie Chef de Bureau vond een taakverzwaring plaats. Per Horecagebied werd vastge steld binnen welke functie de physiek-distributieve taak moest worden ondergebracht. Nadat door de Ondernemingsraad Horecagebieden een positief advies was uitgebracht, werd besloten tot reorganisatie van de CTD/HTS. Deze reorganisatie heeft tot doel te komen tot een kwalitatief betere service en een efficiëntere indeling en organisatie. Er worden vier regionale, gebiedsgerichte service-units opgericht, waarin de CTD, de Horeca Tap Service, de 19

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1987 | | pagina 21