- Sociaal Jaarverslag 1986 In 1986 werd uitvoering gegeven aan het in 1985 aan de ondernemingsraad voorgelegde plan met betrek king tot de werkzaamheden en bemanning van de Marketing-afdeling. De Reuchlin-organisatie werd met een product manager versterkt. E.F.I. De inspanningen om het in vijf-jarenplannen vastge legde informatiebeleid te realiseren, hebben duidelij ke resultaten opgeleverd. Toch is de situatie binnen G.W.N. nog een overgangs situatie, om vanuit een batch-georiënteerde, centrale verwerking bij H.A.G. over te gaan naar een interac tief en gegevensbank-georiënteerde verwerking op de bij G.W.N. aanwezige computer. Deze verandering heeft al tot grote veranderingen 40 geleid bij de gebruikers. Voor de eindgebruikers wer- soneel en organisatie In december 1986 werd het voorgenomen besluit be kend gemaakt de produktie-vestiging te Leeuwarden op termijn te sluiten. Met deze bekendmaking kwam een einde aan een lange periode van onzekerheid over de toekomst van de vestiging te Leeuwarden. In de afgelopen jaren waren al diverse efficiency-maatregelen genomen en eind 1985 lag een opvolgend mechaniserings- en au tomatiseringsplan klaar. Het werd echter steeds duidelijker dat op die wijze de toekomst van het bedrijf te Leeuwarden nog altijd niet zeker gesteld kon worden. Daarbij komt dat de totaalmarkt van Nederlands sterk gedistilleerd belangrijk is teruggelopen en dat de overheid het voornemen heefteen restrictief alcohol- beleid te voeren. In 1987 wordt met de ondernemingsraad over het voorgenomen besluit verder overleg gevoerd. Commercie Directie Per 1 januari 1986 vond een wisseling plaats van de Algemeen Directeur. Produktie

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1986 | | pagina 42