Sociaal Jaarverslag 1986 tot gevolg gehad. Na de wijziging van 3-ploegen- dienst naar 2-ploegendienst in Amsterdam is de eer ste groep beschikbaar komende medewerkers in september 1986 overgeplaatst naar Zoeterwoude. Een tweede groep volgt in januari 1987, waarvoor een eerste introductie in december 1986 plaatsvond. Ten einde de afstemming tussen Amsterdam en Zoeter woude zo succesvol mogelijk te maken zijn onderling procedure-afspraken gemaakt tussen het gezamen lijk produktie-kader en de personeelsdiensten. Hierbij is aandacht gegeven aan de belangen van zo wel de Amsterdamse als de Zoeterwoudse collega's. Voorts zijn er in Zoeterwoude op afdelingsniveau speciale commissies in het leven geroepen die belast zijn met de opvang, introductie en zo mogelijk oplei ding van nieuwe collega's binnen de afdeling. de bedrijfstijd voor de afdelingen Verpakken, Magazij nen en Intern Transport, Centraal Magazijn, Bedrijfs kantine en Afvalwaterzuiveringsinstallatie verlengd is met 24 uur, hebben medewerkers in de loop van het eerste halfjaar hun ontevredenheid geuit ten aanzien van het rooster. Met name het blok waarin 3 late diensten eindigden op zaterdagavond, waarna 6 vroege diensten aanvin gen op de eerstvolgende maandagochtend, werd als zeer vermoeiend ervaren. Deze signalen hebben geleid tot de vervroeging van de voor het najaar geplande enquête. Na de formele instemming van de ondernemingsraad met het en quête-resultaat kon op 28 september een nieuw rooster gestart worden. Een nieuw 4-pioegenrooster Nadat per 1 januari 1986 circa 600 medewerkers overgegaan zijn naar een 4-ploegenrooster, waarbij Een evaluatie van dit rooster vindt in de loop van 1987 plaats. 32

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1986 | | pagina 34