Heineken Nederlands Beheer B.V. gebied. Ook wordt vastgesteld in welke mate de me dewerker mobiel is en op welke termijn de mutatie ge wenst is. In het afgelopen jaar vonden in de Advies- en Beslis singscommissies 123 benoemingen plaats. In deze commissies heeft zitting de hoogste leiding van de disciplines Produktie/H.T.B., E.F.I. en Commercie. Zij beslissen ten aanzien van benoemingen voorde mid denkaderfuncties en brengen advies uit aan de direc tie ten aanzien van benoemingen van hogere kader functies. Een belangrijk onderdeel van de werkzaamheden is het bezoeken van de bedrijvendagen die worden georganiseerd en uitgevoerd door de Universiteiten. Op deze bijeenkomsten vindt voorlichting en infor matie plaats tussen de bedrijven en de studenten over eikaars wensen, capaciteiten en mogelijkheden. Vastgesteld moet worden dat de belangstelling van de studenten buitengewoon groot is. Hoe kijken medewerkers tegen computergebruik aan? Volgens de afdeling Centrale Training Vor ming zijn veel mensen erg leergierig op com putergebied. Ouders die via hun kinderen in aanraking komen met de computer en nu via het bedrijf er ook zelf meer inzicht in kunnen krijgen, zijn meestal enthousiast. Het is niet zo dat iedereen zomaar een dergelijke cursus kan gaan volgen: ook deze opleiding moet voortko men uit een bedrijfsbehoefte. Natuurlijk zijn er ook medewerkers die "com putervrees hebben; bang zijn voor deze nieu we ontwikkeling. Het gebruik is echter eenvou dig genoeg en meestal kan men met wat extra hulp toch ieren omgaan met de computer. Het gebruik van de computer is de laatste 10 jaar volkomen veranderd. "Gebruikersvrien delijk" wordt dat in computerkringen ge noemd. Men hoeft niet te weten hoe een com puter in elkaar steekt om het apparaat als hulp middel te kunnen gebruiken. De medewerkers die binnenkomen met "computervreesraken die in het algemeen gelukkig kwijt. Er zijn trouwens enkele medewerkers die zich volledig inleven in de computeren "computer freaks" worden! mm

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1986 | | pagina 11