Gedistilleerd en Wijngroep Nederland BW Vestiging Hattem li Naast de reorganisatie van enkele afdelingen bij de Gedistilleerd- en Wijn- groep Nederland B.V. stonden in 1983 de activiteiten in het teken van de sluiting per 1 april van de vestiging Van Olffen te Hattem. Met betrekking tot de personele gevolgen van deze sluiting werd vervolgens het in overleg met de vakverenigingen tot stand geko men Sociaal Plan uitgevoerd. Zo werd voor de medewerkers van de vestiging Hattem allereerst gezocht naar werkgelegenheid binnen één van de overige Hei- neken-vestigingen. Daarnaast werden, eveneens inzake even tuele vacatures, contacten onder houden met niet-Heineken- bedrijven. Als resultaat van het onderzoek kon voor een aantal medewerkers werkgelegenheid worden gevonden bij andere ves tigingen. Met de verplaatsing van de advocaatafdeling van Hattem naar Leeuwarden vonden medewerkers eveneens werk gelegenheid bij Bokmate Leeu warden. Ter begeleiding van de bij deze sluiting betrokken medewerkers werden een Bege leidingsfunctionaris en een Bege leidingscommissie benoemd. Deze commissie heeft gedurende het verslagjaar toezicht gehou den op de uitvoering van de diverse regelingen in het kader van het Sociaal Plan Hattem. Voor de over te plaatsen mede werkers werden onder meer ver goedingen voor reizen, alsmede regelingen bij verhuizing toege kend. Daarnaast werden rege lingen getroffen betreffende de vergoeding bij beëindiging van het dienstverband en regelingen voor medewerkers van 571/2 jaar en ouder. Voor de begelei ding van de medewerkers zal de Begeleidingscommissie de komende jaren in functie blijven. imam*

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1983 | | pagina 21