Gedistilleerd en Wijngioep Nederland BXZ organisatie voor een optimale marktbewerking. Tenslotte dient vermeld te wor den dat van eenieder -met name de medewerkers in de afdeling en Verpakken en Magazijn Intern Transport- veel is geëist in verband met de per 1 februari 1984 verwachte accijns-, B.T.W.- en prijsverhogingen. Om aan de tijdelijke, ten gevolge van inladingseffecten ontstane, hogere vraag te kun nen voldoen moest extra gepro duceerd worden waardoor inci denteel overwerk niet kon wor den voorkomen. bewerking van de markt moge lijk te maken. Om een betere bewerking van de commerciële organisaties te realiseren werd een extra Accountmanager benoemd. Veel aandacht werd besteed aan informatie- en stu ringssystemen zodat sneller en effectiever op signalen uit de markt kan worden ingespeeld. Met de reorganisatie-commissie van de O.R. werd door de ver koopleiding van gedachten gewisseld omtrent de gewenste de data en de procedure rond de classificatie van functies en de ingangsdatum van de reorgani satie rondde deze aanvraag met een positief advies af. In au gustus werd na een periode van intensieve (ver)bouwwerk- zaam heden de advocaatafde ling in gebruik genomen, het geen gevolgd werd door een informele openingsbijeenkomst op 24 augustus. Mede dank zij de grote inzet van betrokkenen wordt een advocaat geprodu ceerd en gebotteld die met recht de naam "Zwarte Kip" draagt. Na de sluiting van de vestiging Hattem werden 12 medewer kers uit deze vestiging naar Leeuwarden overgeplaatst. Dat resulteerde in een personeels overschot in genoemde vesti ging. In verband hiermee zullen begin januari 1984 plannen worden gerealiseerd voor het Reeds in januari 1983 werd de O.R.- G.W.N. advies gevraagd inzake een organisatiewijziging van de vestiging Bokma te Leeuwar den. Het onderbrengen van de advocaatafdeling in deze vesti ging en veranderde omstandig heden maakten het noodzake lijk de organisatie aan te passen. Uitgangspunt was een reorgani satie waarin de stafafdelingen (techniek, technologie) naast de produktie-afdelingen recht streeks onder de bedrijfsleider werden gerangschikt. Na enige discussie met de O.R. omtrent de personeelsbezetting, vestigen van een tijdelijke pallet reparatie-afdeling waarin voor 4 a 5 medewerkers zinvolle werk zaamheden gecreëerd kunnen worden. Tevens werd op 2 december aan de O.R. advies gevraagd inzake een kleine reorganisatie die onder andere voorziet in de aan stelling van een groepsleider in de afdeling Verpakken teneinde in deze afdeling een efficiëntere werkwijze mogelijk te maken.

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1983 | | pagina 20