gcdi/tillccrden uuijngroep ncderlond bu WÊÊÊ 1. Reiskostenvergoedingsregeling (open baar vervoer, eigen vervoer, bedrijfsver- voer, ongemakkentoeslag). 2. Huurvergoedingsregeling (huursubsidie in geval van noodzakelijke verhuizing). 3. Huizenaankoopregeling (zoals in de vorm van subsidie, lening of overbrug gingskrediet). dewerkster zijn op non-actief gesteld, zon der verbreking van het dienstverband. Voor 28 werknemers is per 1 december een ont slagvergunning aangevraagd bij het Gewe stelijk Arbeidsbureau te Apeldoorn. Begeleiding Het Sociaal Plan voorziet tevens in de aan stelling van een Begeleidingsfunctionaris en een Begeleidingscommissie ter ondersteu ning van een optimale uitvoering van de in het Sociaal Plan vermelde regelingen. Het Sociaal Plan heeft het karakter van een overeenkomst die is gesloten tussen Heine- ken Brouwerijen B.V. en de betreffende werknemersorganisaties. De overeenkomst heeft een looptijd van acht jaar. In de loop van 1982 is aan een derde de kans geboden om gedurende drie maan den te bezien in hoeverre de vestiging Hat- tem, geheel onafhankelijk van de Heineken- organisatie, een functie in de wijnmarkt zou kunnen vervullen. Helaas heeft dit onderzoek niets opgele verd. Uiteraard zal worden bezien wat de conse quenties zijn voor onze medewerkers wan neer zich in de periode tot 1 april 1983 ont wikkelingen voordoen, waarbij sprake is van gehele of gedeeltelijke voortzetting van activiteiten door derden. Tevens heeft een inventarisatie plaatsge vonden van de mogelijkheden tot het plaat sen van medewerkers bij vestigingen in Hattem en omstreken. Deze inventarisatie heeft helaas niet veel opgeleverd. Van de 48 werknemers die per 22 novem ber 1981 werkzaam waren op de vestiging Hattem kwamen er 13 in aanmerking voor overplaatsing naar andere Heineken-vesti- gingen. Twee medewerkers waren arbeids ongeschikt. Vier medewerkers en een me- 4. Vergoedingsregeling voor transportkos ten en wederinrichtingskosten. 5. Vergoedingsregeling bij beëindiging van het dienstverband. 6. Aanvullende regelingen betreffende her-, om- en bijscholing alsmede een loopu- renvergoeding.

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1982 | | pagina 18